فهرست
واویلا در کرج/ قاتل پرسپولیس دوباره آفتابی شد
واویلا در کرج/ قاتل پرسپولیس دوباره آفتابی شد

واویلا در کرج/ قاتل پرسپولیس دوباره آفتابی شد

آی اسپورت- اینکه سایپا و پرسپولیس، در کدان نقطه جدول رده بندی قرار گرفته اند و مسابقه فردای دو تیم، چند تماشاگر خواهد داشت و برانکو و جلالی، با چه انگیزه های تیم شان را برای مسابقه می چینند، برای میلاد میداوودی هیچ تفاوتی را رقم نخواهد زد. مهاجم تیم فوتبال سایپا، درست مثل همه تقابل های قبلی اش با پرسپولیس، آماده است که با بیشترین انگیزه ممکن در مقابل تیم سرخپوش به میدان برود و یک بار دیگر، علاقه اش به باشگاه آبی پایتخت را علنی کند.

 

وایولای فوتبال ایران، یک بار در لباس استقلال اهواز و یک بار نیز در همین فصل با لباس سایپا، با کاشته های دیدنی اش 3 امتیاز از سرخپوشان گرفته و حالا به هت تریک گل های سه امتیازی برابر پرسپولیس فکر می کند. او در دو مسابقه دیگر نیز موفق به باز کردن دروازه پرسپولیس شده و در دو مسابقه با نتیجه 3-2 مغلوب شده است. یک بار در استقلال اهواز و یک با استقلال، در دربیِ معروف ایمون زاید!

برای میلاد که از بازیکنان فعلی استقلال، استقلالی تر است، هر مسابقه با پرسپولیس می تواند فرصت درخشش دوباره باشد. مدتهاست که این بازیکن، نتواسته به فرم روزهای اوج اش نزدیک شود اما در نبرد با پرسپولیس، اوضاعِ او همیشه متفاوت است.  فردا، خونِ آبی میداوودی، توی همه ایستگاهی هایش برای نارنجی پوشان، جریان خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-25 17:08:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر