فهرست
خبر روز: قطری‌ها بازیگردان پرسپولیس را می‌برند؟
خبر روز: قطری‌ها بازیگردان پرسپولیس را می‌برند؟

خبر روز: قطری‌ها بازیگردان پرسپولیس را می‌برند؟

آی اسپورت- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس، از همین حالا لیست های مازاد زیادی برای فصل نقل و انتقالات باشگاه شان دارند که توی هیچکدام از آن ها، طبعا خبری از نام فرناندو گابریل نخواهد بود. با این وجود به نظر می رسد هافبک برزیلی، یکی از اولین بازیکنانی باشد که در تابستان این تیم را ترک می کند.

بعد از انتشار عکس های اولین روز حضور تادئو در جلسه های تمرینی تیم، به نظر می رسید گابریل که به همراه این بازیکن به پرسپولیس آمده نیز درست به اندازه او بی کیفیت باشد و در درسته خریدهای بنجل قرار بگیرد. او با پنالتی شاهکارش برابر مازیار زارع، روی این فرض، صحه گذاشت اما کمی بعد، با نمایش های ایده آل در ترکیب پرسپولیس همه چیز را عوض کرد. گابریل، نظم خوبی به خط میانی سرخ ها داد و با ارسال های عالی اش، موقعیت های گل زیادی برای تیم به وجود آورد. او همچنان با گلزنی بیگانه بود اما یکی از مثبت ترین مهره های درون زمین تیم به شمار می رود. گابریل البته بعد از مصدومیت، هنوز نتوانسته فرم ایده آل گذشته را به دست بیاورد اما همچنان از بهترین مهره های فصل باشگاه به شمار می رود. هافبک شماره 66 این روزهای رابطه چندان ایده آلی با سرمربی باشگاه ندارد. او بعد از اعتراض به تعویض در بازی با سپاهان، 90 دقیقه کامل برابر لخویا را روی نیمکت ذخیره ها سپری کرده است.

به نظر می رسد ماجرای حضور یا عدم حضور گابریل در تیم فصل بعد پرسپولیس، تا حدود زیادی به برانکو بستگی دارد. مرد کروات باید تصمیم نهایی را در مورد علاقه و یا عدم علاقه اش به این بازیکن بگیرد. احتمالا در صورت تمایل برانکو، خریداران جدید باشگاه گابریل را حفظ خواهند کرد ور در غیر این صورت، الغرافه تبدیل به مقصد مهره برزیلی می شود.

     
آی اسپورت
2015-04-25 16:51:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر