فهرست
جدال مو- زیزو بر سر ستاره بلژیکی؛ آزار به مادرید می‌رود؟
جدال مو- زیزو بر سر ستاره بلژیکی؛ آزار به مادرید می‌رود؟

جدال مو- زیزو بر سر ستاره بلژیکی؛ آزار به مادرید می‌رود؟

آی اسپورت- گویا بالِ بلژیکی آبی پوشان لندنی نظر مساعد زین الدین زیدان را کسب کرده و احتمالا در لیست خرید رئال مادرید قرار دارد. با این حال مورینیو پرتغالی معتقد است که با وجود امضای قرارداد 5 ساله با باشگاه چلسی در ابتدای سال، جدایی وی بسیار نامحتمل است.

سرمربی پرتغالی چلسی گفت:«او به تازگی قراردادی با ما امضا کرده‌است. او را مجبور به امضا نکرده بودیم و او زمان کافی برای فکر کردن داشت. برای این موضوع از خانواده اش نیز کمک گرفت. او چلسی و لیگ برتر را دوست دارد و با امضای قرارداد به آینده باشگاه متعهد شده‌است. قرارداد خیلی خوبی دارد و فکر نمی کنم به چیز دیگری فکر کند.»

زیدان اعتقاد دارد که آزار همچون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی آینده درخشانی خواهد داشت. عملکرد درخشان آزار در چلسی باعث شده که او گزینه اصلی برای کسب عنوان بازیکن سال بلژیک باشد. مورینیو گفت:« فکر می کنم او اکنون جزو 3 بازیکن برتر فوتبال جهان باشد. ولی این در فرهنگ من یا باشگاه نیست که به دنبال نفر اول، دوم یا سوم فوتبال جهان باشم. اگر او با چلسی به عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلستان دست پیدا کند، مطمئنا فصل خوبی را پشت سر گذاشته‌است. اما اگر موفق به کسب هرگونه عنوان شخصی‌ای شود، تنها برای خودش خوب است.»

چلسی اگر بتواند در دربی لندن مقابل آرسنال در روز یکشنبه به برتری برسد یک گام دیگر به عنوان قهرمانی در لیگ برتر نزدیک می‌شود. پیروزی مقابل توپچی ها، فاصله چلسی را با تیم آرسن ونگر به 13 امتیاز افزایش خواهد داد.

این در حالی است که تا پایان فصل ها تنها 5 بازی باقیمانده. در این بازی سسک فابرگاس که در ماه ژوئن از بارسلونا به چلسی پیوسته‌، مقابل تیم سابقش آرسنال به میدان خواهد رفت. مورینیو معتقد است فابرگاس که  زمانی کاپیتان آرسنال بوده‌است، بدون توجه به حواشی می‌تواند بازی خوبی انجام دهد. او گفت:«من از این بایت نگرانی ندارم. هنگامی که فرانک لمپارد بازیکن منچسترسیتی مقابل ما بازی کرد چنین مشکلاتی پیش نیامد و استقبال خوبی از او به عمل آمد. فکر نمی کنم موردی برای سسک پیش بیاید؛ اما اگر سسک به مشکل بخورد، نشان می دهد که او بیش از حد آماده‌است. او زمانی که در آرسنال بود مقابل بارسلونا به میدان رفته‌است، بنابراین فکر نمی کنم بازی مقابل آرسنال با لباس چلسی برایش سخت باشد.»

دیگو کاستا به دلیل مصدومیت همسترینگ احتمالا در بازی نخواهد بود. همچنین، لوییک رمی نیز این بازی را از دست خواهد داد تا شاید مورینیو از دومینیک سولانک جوان برای نخستین بار بازی بگیرد.

مربی پرتغالی چلسی گفت: «دیدیه دروگبا بدون شک بازیکن قابلی است. رمی به اندازه او نیست و راجع به دیگو فردا تصمیم خواهم گرفت. دیگو بازیکن مهم و تاثیرگذاری است اما واقعیت این است که در حال حاضر درهربازی مشکلات را بدون او پشت سر می گذاریم.  رمی عملکرد خوبی داشته است. کل تیم نیز عملکردی متفاوت را نشان داده‌است. فکر می کنم کار خود را به خوبی انجام داده‌ایم. اما با وجود اینکه در چند هفته اخیر از نظر استراتژی تیمی بهتر بودیم، آنچنان نمایش خیره کننده و هنرمندانه ای نداشتیم.»

  

     
آی اسپورت
2015-04-25 16:42:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر