فهرست
کی‌روش،معدنچی فوتبال ایران!
کی‌روش،معدنچی فوتبال ایران!

کی‌روش،معدنچی فوتبال ایران!

آی اسپورت- فوتبال ایران همیشه نیازمند یک مقصر است. مقصری برای گردن گرفتن تمام مشکلاتی که هیچ راه حلی برای آنها پیدا نمیشود. زمانی بود که مهرزاد معدنچی در فوتبال ایران این نقش را برعهده داشت. فرقی نمیکرد این پرسپولیس بود که میباخت یا تیم ملی، در هر صورت تمام تقصیرات به نام یک نفر نوشته میشد و آنقدر این اتفاق تکرار شد که مقصر بودن معدنچی به یک مثل در فوتبال ما تبدیل شد و برای خودش شناسنامه و هویت پیدا کرد و حتی تا امروز که سالها از دوران بازیگری او گذشته این مثال بکار برده میشود.

جانشین معدنچی در فوتبال امروز ما کی‌روش است.هر مشکلی که در هر گوشه ای از این فوتبال پیدا شود از نظر عده‌ای تقصیر سرمربی تیم ملی است.مرتضی فنونی‌زاده در آخرین اظهارنظرش در مورد حرکت زشت محمدرضا خانزاده و درگیری با یک هوادار گفته است: وقتی کی‌روش این بازیکن را به عنوان توریست به جام‌جهانی و جام ملتها میبرد باید او هم هوادار را کتک بزند! به هر حال ارتباط دادن درگیری خانزاده با کی‌روش هنر خاصی میطلبد که فقط از پرسپولیسیهایی که امسال دیگر در انجام دادن هیچ شاهکاری کم نیاوردند برمیاید.

احتمالا خانزاده بخاطر این که همراه تیم ملی به جام جهانی رفته هوادار را کتک میزند و سوشا مکانی هم چون کی‌روش او را از لیست تیم ملی خط زده و این بازیکن را به برزیل نبرده از نظر روحی دچار مشکل شده و با هوادار درگیر میشود. مهم نیست چه اتفاقی میافتد مهم این است که مقصر کی‌روش است نظرزاده رو داشت نژاد مهدی رو داشت. اما محمد غلامی رو گذاشت راست. خیلی خوب بود مجبور شد هاشم رو ببره راست. بی خیال چپ شد. متمایل میشد سمت چپ موفق نبود.

     
آی اسپورت
2015-04-25 17:12:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر