فهرست
اختصاصی آی‌اسپورت؛ دعوای قلعه‌نویی و صادقی شب بازی استقلال-پدیده
اختصاصی آی‌اسپورت؛ دعوای قلعه‌نویی و صادقی شب بازی استقلال-پدیده

اختصاصی آی‌اسپورت؛ دعوای قلعه‌نویی و صادقی شب بازی استقلال-پدیده

آی‌اسپورت- در سکانس جدیدی از اختلاف‌های امیر قلعه‌نویی با کاپیتان تیمش رونمایی شد. این بار باز هم نوبت به امیرحسین صادقی رسید. صادقی که رابطه دوستانه‌ای با نکونام دارد پس از جدایی شماره شش، کاپیتان آبی‌ها شد. هر چند با بازگشت غلامرضا عنایتی، بازوبند از او پس گرفته شد اما هنوز هم جز باسابقه‌ترین استقلالی‌های حاضر است. قبلا هم قلعه‌نویی و صادقی چند بار در طور فصل به هم طعنه زده بودند اما این بار اتفاق جدی تری افتاده.  در دیدار استقلال با سایپا هم در ورزشگاه آزادی، صادقی درگیری شدیدی با اقوام سرمربی داشت که این درگیری تا نزدیکی قلعه‌نویی در چمن آزادی هم رسید. حتی در زمان نقل‌وانتقالات شنیده شده بود که امیرخان علاقه‌ای به حفظ کاپیتان تیمش ندارد و صادقی در لیست خروجی تیم حضور داشت. اتفاقی که با گلزنی ثانیه‌های پایانی این بازیکن به تراکتورسازی تا مدتی به دست فراموشی سپرده شده بود اما باز هم قلعه‌نویی با این بازیکن به مشکل برخورد کرد.

شب قبل از دیدار با پدیده مطابق معمول تمام اعضای تیم، در اتاق آنالیز جمع شده بودند. کادرفنی قرار بود اشتباهات فنی بازیکنان را به آنها گوشزد کند. دو-سه دقیقه‌ای از آنالیز بازی‌های قبلی تیم گذشته بود که فقط سوتی‌های صادقی روی پرده، نمایش داده شده بود. شماره چهار آبی‌ها سرانجامش صبرش به انتها رسید و رو به قلعه‌نویی کرد و گفت: «الآن کل مشکل استقلال من هستم؟ اگر بروم تیم درست می‌شود؟ اگر مشکل حل می‌شود، من برم...». سرمربی هم پاسخی عجیبی داد: «خودت می‌دانی!». این جواب باعث شد که صادقی از کوره در برود و دیگر نتواند تحقیرهای سرمربی را جلوی سایر هم‌بازیانش تحمل کند. امیرحسین به سیم آخر زد. با داد و فریاد اتاق را ترک کرد. به اتاق خودش رفت و ساکش را جمع کرد تا محل اردو را ترک کند. اما چند دقیقه‌ای فکر کرد و تصمیمش را عوض کرد. تصمیم گرفت در اردو بماند.

اما این پایان ماجرای جنجالی قلعه-صادقی پیش از بازی با پدیده نبود. روز بازی در رختکن تیم، قلعه‌نویی آخرین نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد. با همه صحبت کرد به جز مدافع مورد غضب قرار گرفته. قلعه ‌نویی به ابراهیمی گفت: «تو کرنرها تیر یک ایست کن. حواست را جمع کن.» قلعه نویی بعداز آن طوری که صادقی بشنود،  طعنه‌ای هم به مدافع تیمش می‌زند: «امید بهت برنخورد که؟ نمی‌خواهی ساکت را جمع کنی بروی؟». سپس با عنایتی هم وظایفش را مرور می‌کند و در آخر باز هم به طعنه می‌گوید: «رضا مطمئن باشم صحبت‌هایم بهت برنخورد؟ ساک جمع نکنی....».

صادقی در ترکیب تیم حضور داشت. همان ابتدای بازی هم با توپ‌هایی که سمت دروازه آبی‌ها می‌آمد معلوم بود مدافع استقلال تمرکز کافی ندارد. حالا باید سه هفته دیگر صبر کنیم و ببینیم مدافع محبوب کی‌روش فصل را با امیرخان به پایان می‌رساند یا باید منتظر حواشی جدیدی از این تیم باشیم.

  ۳  
آی اسپورت
2015-04-26 11:30:32
نظر دهید

۳ نظر
شایان
يكشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۴۲
عین بچه کوچولوها خخخخخخ
-
يكشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۲۳
جاسوستون کیه فکر کنم ضبط صوت با خودش میبره
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
F FG GF/
c
YU /R]

R
J\K
/H
;.MN ;.
VMCLL B;=6
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر