فهرست
قابِ روز: ژنرال در هزار توی خود
قابِ روز: ژنرال در هزار توی خود

قابِ روز: ژنرال در هزار توی خود

آی اسپورت- وقتی روزهای مهربانیِ قرعه در هفته های اول لیگ برتر تمام شدند و تیم های مدعی، در دومین نیمه از نیم فصل اول لیگ جلوی راه استقلال قرار گرفتند، هر شکست و ناکامی فرصتی برای امیر بود که از «قهرمانی» حرف بزند. او آنقدر مطمئن نشان می داد که انگار، از چیزی خبر دارد و همه آدم های دیگر، خواه ناخواه در پایان فصل به اعجاز او تن خواهند داد. آخرِ فصل، همانجایی است که حالا هستیم و استقلال، با ناکامی در کسب حتی یک پیروزی در 5 هفته اخیر، شانس قهرمانی اش را به صفر نزدیک کرده و حتی سهمیه آسیا را نیز تقریبا از دست داده است.

لیگِ چهاردهم، برای امیر قلعه نویی دوران خوبی نبود. در روزهایی که آلترناتیو جوان او در نفت می درخشید، او در استقلال نه حال و حوصله سابق را داشت و نه خوب نتیجه می گرفت و نه تمایل خاصی به جوانگرایی نشان می داد. امیر رکورد نباختن هایش به پرسپولیس را هم در همین لیگ از دست داد تا به یک کابوس واقعی برسد و بنرهای هفتاد هشتاد نفره در حمایت از او، در مقابل چندین هزار نفری که هر هفته خواهان جدایی اش بودند، کاری از پیش نبرند. سقوط، این شاید بهترین کلمه باشد برای توصیف آنچه در این فصل بر سر قلعه نویی آمده است. 

ژنرال، پیش تر وعده داده بود که تیمش 4 هفته زودتر قهرمان لیگ برتر خواهد شد. در این صورت، او حتما باید در مسابقه خانگی دیروز با پدیده، نماز شکر همیشگی اش را می خواند. دست های امیر در مسابقه دیروز اما، رو به آسمان نبودند و روی صورت اش قرار داشتند. به نشانه حسرت. حسرتِ از دست رفتن چند نتیجه و یک نیمکت.

     
آی اسپورت
2015-04-25 17:19:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر