فهرست
النصر عربستان از پرسپولیس شکایت کرد؛ گردن‌زنی دردسرساز طارمی
النصر عربستان از پرسپولیس شکایت کرد؛ گردن‌زنی دردسرساز طارمی

النصر عربستان از پرسپولیس شکایت کرد؛ گردن‌زنی دردسرساز طارمی

آی اسپورت- باشگاه النصر عربستان به خاطر شادی گل مهدی طارمی از باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد.  باشگاه النصر عربستان با ارائه عکسها و فیلمهای شادی گل طارمی پس از گلزنی به النصر عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده اند و این کنفدراسیون طبق عرفی که دارد از باشگاه پرسپولیس خواسته تا درباره این حرکت به کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال  آسیا توضیح دهد. باید دید مدیران باشگاه پرسپولیس مواردی را که پس از شادی گل طارمی به رسانه ها می گفتند به کنفدراسیون فوتبال آسیا هم خواهند گفت یا نه.

شادی گل طارمی که گردن زنی بود و به شادی گل سربری معروف شد، حالا برای پرسپولیس دردسرساز شده. در هرحال طارمی در پاسخ به شادی گل النصری ها در بازی رفت این کار را کرد اما باشگاه پرسپولیس هیچ شکایتی از باشگاه النصر عربستان ارائه نکرد.

اگر باشگاه پرسپولیس از این حرکت النصری ها شکایت می کرد شاید دیگر طارمی این حرکت را انجام نمی داد چرا که با توجیه تلافی جویانه بودن حرکت طارمی، آن وقت کنفدراسیون فوتبال آسیا به راحتی پرسپولیس و حتی ممکن است طارمی  را جریمه کند. باید دید در روزهای آینده واکنش باشگاه پرسپولیس به این شکایت چطور خواهد بود.

     
آی اسپورت
2015-04-25 18:13:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر