فهرست
نکته روز: هدایتی وزارت ورزش را دور می‌زند؟
نکته روز: هدایتی وزارت ورزش را دور می‌زند؟

نکته روز: هدایتی وزارت ورزش را دور می‌زند؟

آی‌اسپورت- در روزهای اخیر خبرهای جدیدی از حوالی دفتر حسین هدایتی شنیده می‌شود. هدایتی پیش‌بینی کرده در روز نهم اردیبهشت هم سرمایه‌گذاری برای خرید پرسپولیس پا پیش نگذارد. در این صورت مزایده کنسل می‌شود و وزارت ورزش باید تیم‌ها را به صورت اجاره‌ای واگذار کند. قیمت اجاره باشگاه پرسپولیس هم چیزی در حدود 100 میلیارد تومان است. البته این رقم برای اجازه‌ی سه ساله باشگاه پیشنهاد می‌شود. همچنین برای درآمدزایی باشگاه، می‌توانند دو عضو هیئت مدیره را هم به همراه خود بیاوردند.

حسین هدایتی با وجود ناکامی در تیم‌هایی مانند ملوان، گهر، استیل‌آذین و پرسپولیس همچنان تنها امید قرمز‌ها برای تغییر وضعیت کنونی باشگاه است. اما از آنجایی که حمیدرضا سیاسی مرد محبوب وزارت ورزش بود و او را به هدایتی ترجیح داده بودند، حسین آقا دل خوشی از وزارتی‌ها ندارد.

اتفاق عجیبی که از سوی نزدیکان هدایتی مطرح می‌شود به انتقام او از وزارت برمی‌گردد. شنیده شده است هدایتی برای اجاره پرسپولیس پیش قدم می‌شود و سی میلیارد هم همان ابتدا می‌دهد. در ادامه برای جبران حمایت نشدن از سوی وزارت ورزش، پول دیگری به آنها نمی‌دهد تا هم طبق توافق نامه باشگاه را در اختیار داشته باشد و هم با بهانه‌تراشی، پول وزارت را امروز و فردا کند و مثل خودشان بازی‌شان بدهد.

     
آی اسپورت
2015-04-25 19:37:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر