فهرست
اسپانیول 0 – بارسلونا 2 / برتری بارسا در دربی کاتالان
اسپانیول 0 – بارسلونا 2 / برتری بارسا در دربی کاتالان

اسپانیول 0 – بارسلونا 2 / برتری بارسا در دربی کاتالان

آی اسپورت - بارسلونا با دو گل توانست اسپانیول، همشهری‌اش، را شکست دهد تا یکی دیگر از بازیهای سخت رو به پایان فصل خود را با برد پشت سر گذاشته باشد.  نیمار و مسی در نیمه اول در ورزشگاه کورنیا برای شاگردان انریکه که این بار نه آبی اناری، بلکه نارنجی‌پوش بودند، دو گل زدند تا اختلاف بارسا با رئال مادرید در صدر جدول، به طور موقت و تا قبل از بازی فردا شب رئال مقابل سلتاویگو به پنج امتیاز برسد. بارسا که در نیمه اول حاکم مطلق توپ و میدان بود در نیمه دوم از سرعت خود در حملات کاست و بیشتر به اداره بازی پرداخت و البته انگیزه اسپانیول برای جبران نتیجه در زمین خودی نیز عاملی بر عقب نشینی مسی و یارانش در نیمه دوم بود. اخراج عجیب جوردی آلبا دفاع چپ بارسا که دو کارت زرد متوالی را در عرض یک دقیقه از داور دریافت کرد (یکی برای ضربه زدن به توپ و دیگری به دلیل اعتراض به داور) باعث شد بارسایی‌ها با یک بازیکن کمتر بیشتر به فکر حفظ نتیجه باشند تا افزایش تفاضل گل و در نهایت نیز آنها با همان دو گل نیمه اول به کار خود پایان دادند.

 

 

اسپانیول : 0

بارسلونا : 2

 

نتیجه نیمه نخست : 0 - 2

گل‌ها

اسپانیول:

---

بارسلونا:

نیمار 17، مسی 25

 

آمار  WhoScored.com

 

بهترین بازیکنان میدان

امتیاز

لیونل مسی

8.7

نیمار

8.5

سرخیو بوسکتس

7.9

آندرس اینیستا

7.7

کلودیو براوو

7.6

 

اسپانیول

آمار بازی

بارسلونا

7

تعداد شوت

12

2

شوت در چارچوب

5

77%

پاس موفق

89%

29%

موفقیت در نبردهای هوایی

71%

4

دریبل

18

17

تکل

26

28%

مالکیت توپ

72%

 

ترکیب دو تیم

اسپانیول: کاسیا، آربیا، گونسالس ، مورنو، دوراته، آبراهام (ساویو 61) کاناس ، لوکاس، گارسیا، آلوارس (مونتانس 74) کایسیدو (استوانی 70)

بارسلونا: براوو، آلوس، پیکه، ماسکرانو، آلبا، بوسکتس، رافینیا (متئو 65) اینیستا (ژاوی 88) مسی ، نیمار، سوارس (راکیتیچ 80)

     
آی اسپورت
2015-04-25 19:42:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر