فهرست
اعتماد برانکو به طارمی: آقای گل، کاپیتان سوم
اعتماد برانکو به طارمی: آقای گل، کاپیتان سوم

اعتماد برانکو به طارمی: آقای گل، کاپیتان سوم

آی‌اسپورت- تلاش بی‌حد و حصر مهدی طارمی برای جدایی از پرسپولیس باعث شده بود بخشی از هواداران دلخوری بزرگی از او داشته باشند و در همین راستا از برانکو انتظار برخورد با آقای گل دو فصل اخیر لیگ برتر را داشتند. حتی گاهی شرایط او با رامین رضاییان فصل گذشته مقایسه میشد و سرنوشت‌اش را هم با بازیکن مغضوب سرمربی پرسپولیس پیوند می‌دادند. اما امروز به خواست پروفسور، طارمی به عنوان سومین کاپیتان پرسپولیس بعد از حسینی و ماهینی برگزیده شد. برانکو با انتخابی جالب بدون هیچ مصاحبه‌ای رسما میزان اعتماد بالای خود به طارمی را اعلام کرد و ناخودآگاه این هشدار را داده که برای پرسپولیس و رابطه سرمربی و مهاجم حاشیه‌سازی نشود. آن هم از طرف بخشی از هواداران.

گویا سرمربی پرسپولیس از حاشیه‌های فصل گذشته رابطه‌اش با رضاییان تجربه‌های مناسبی داشته و می‌داند که این تنش‌ها می‌تواند به آسانی پرسپولیسی که تیتر یک غالب رسانه‌های کشور است را به حاشیه ببرد. برانکو اهدافی جدی‌تر از قهرمانی در لیگ برتر در سر دارد و در این مسیر هم به مهاجمی آماده مثل طارمی نیاز دارد؛ و هم باید از حاشیه‌ها تا حد امکان در امان بماند.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2017-07-15 21:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سه تا مهاجم ...روي هم اندازه يه پاي طارمي هم نتونستن گل بزنن
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
بابا آي اسپورت ازين خبراي اقليت سوز نذار، ... يه شب درميون كابوس منشا طارمي ميبينن توئم با اين خبرات فقط لرزه به تنشو ميندازي بي رحم، اينا هم حق دارن با شنيدن اسم طارمي فشارشون بيفته، كلي هزينه كردن ولي سه تامهاجمشون(قرباني، شهباززاده، بيت سعيد) روي هم نتونستن اندازه طارمي گل بزنن چه برسه به منشا الماس سياه
تاج اسیا
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۷
فعلا که همتون از ترس دارید التماس میکنید دربی برگزار نشه خخخخخخ
۱
عموری هستم داماد عروس عربها
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۶:۳۶
منم طارمی داماد اصلی ✋
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر