فهرست
پیش‌بازی: اورتون – منچستر یونایتد / تلاش شیاطین برایِ حفظِ رکورد
پیش‌بازی: اورتون – منچستر یونایتد / تلاش شیاطین برایِ حفظِ رکورد

پیش‌بازی: اورتون – منچستر یونایتد / تلاش شیاطین برایِ حفظِ رکورد

آی‌اسپورت – فقط 3 برد از 9 بازیِ آخرِ خارج از خانه. پاشنه‌یِ آشیلِ یونایتدِ فن‌خال همین فرمِ بدِ خارج از خانه بوده. جالب اینجاست که با وجودِ این فرمِ بد، یونایتد آرسنال و لیورپول و ساوثهمپتون را در زمینِ خودشان شکست داده (هر سه با نتیجه 2-1). اما از سویِ دیگر به لستر و سوانزی باخته (و البته سیتی و چلسی) و با ویلا و برنلی و وستهم و وست بروم و استوک مساوی کرده است. با توجه به بردِ دیشبِ سیتی، بازیِ امروز برایِ پس گرفتنِ رده‌یِ سوم و امید به صعودِ مستقیم به چمپیونز لیگ حیاتی است. گرچه تساویِ لیورپول و تاتنهام و ساوثهمپتون خبرِ خوبی برایِ فن‌خال و گیگز و شاگردانشان بود، اما خطر همچنان پا برجاست و یونایتد هنوز بازی‌هایِ سختی در پیش دارد.

برایِ این بازی رابین فن پرسی و جانی اونز بعد از غیبت بلند مدت، اولی مصدومیت و دومی محرومیت، به اسکوادِ یونایتد بر می‌گردند. اما کریک، روخو و جونز همچنان مصدومند و دیلی بلیند هم قطعا مشخص نیست به بازی برسد یا نه. اگر بلیند هم غایب باشد احتمالا رونی دوباره به یک خط عقب‌تر می‌آید و فالکائو یا فن پرسی به ترکیب اضافه می‌شوند. از آن سو هم جیمز مک‌کارتی هفته‌یِ پیش مصدومیتِ خفیفی داشت اما به احتمالِ زیاد به بازی برسد.

 

آمارِ کلیدی

 

1-      اورتون این فصل در مجموعِ بازی‌هایی که از حریف پیش افتاده 19 امتیاز از دست داده. این بدترین رکورد بین تمام تیم‌هایِ این فصل لیگ برتر است.

2-      اورتون در تاریخ لیگ برتر 31 بار به یونایتد باخته. آبی‌هایِ مرسی ساید مقابل هیچ تیمِ دیگری اینقدر شکست نخورده‌اند. و تنها تیمی هم که بیشتر از اورتون در لیگ برتر به یونایتد باخته، استون ویلا است (32).

3-      اورتون این فصل 3 پنالتی در لیگ برتر از دست داده؛ بازهم بدترین آمارِ لیگ. یکی از این پنالتی‌ها را دخه‌آ اول فصل از لیتون بینز در اولدترافورد گرفت.

4-      روملو لوکاکو، مهاجمِ بلژیکیِ اورتون جزو تنها 4 نفری است که موفق شده در لیگ برتر مقابلِ یونایتد هت-تریک بکند (در آخرین بازیِ سر الکس فرگوسن رویِ نیمکتِ یونایتد و با پیراهنِ وست بروم که نهایتا با نتیجه 5-5 به پایان رسید). سه نفرِ دیگر: دیوید بنتلی، درک کویت و ساموئل اتوئو.

5-      رادامل فالکائو در 8 بازیِ اخیرش برایِ یونایتد در لیگ برتر (در مجموع 355 دقیقه) موفق نشده حتی یک شوتِ آن‌تارگت بزند.

6-      منچستر یونایتد 2 بازیِ آخرش را در گودیسون پارک باخته (1-0 آگوستِ 2012، 2-0 آوریلِ 2014).

7-      منچستر یونایتد از سپتامبر 1987 به این سو هرگز 3 بار پشتِ سرِ هم در گودیسون پارک به اورتون نباخته است.

 

 

ترکیبِ احتمالیِ دو تیم  ۱  
آی اسپورت
2015-04-26 09:00:28
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
isport حالت خوبه؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر