فهرست
پول درخواستی بشار تیم را به‌هم می‌ریزد!
پول درخواستی بشار تیم را به‌هم می‌ریزد!

پول درخواستی بشار تیم را به‌هم می‌ریزد!

آی اسپورت - بشار رسن در حال حاضر در عراق به سر می‌برد و دوران نقاهت پس از عمل جراحی کتف را سپری می‌کند. قرار است این هافبک تکنیکی برای ادامه مداوای کتف مصدومش به قطر سفر کند. اما چرا باشگاه پرسپولیس هنوز قرارداد بشار رسن را به رغم اعلام آمادگی این بازیکن تمدید نمی‌کند؟

دلیل اول مشکل مالی و درخواست دلاری بشار رسن است. این هافبک عراقی رقمی حدود ۴۰۰ هزار دلار می‌خواهد که به نظر مدیران این تیم مبلغ زیادی به نظر می‌رسد. مدیران پرسپولیس معتقدند این پول و درخواست بشار رسن نظام مالی باشگاه را به‌هم ریخته و باعث اعتراض بازیکنان دیگر می‌شود. همچنین دوستان باور دارند که با پول قرارداد بشار رسن می‌توان ۳ بازیکن خوب در فصل نقل و انتقالات خرید مضاف بر اینکه در حال حاضر پرسپولیس سروش رفیعی و سیامک نعمتی را در اختیار دارد که می‌توانند جای خالی هافبک عراقی را پر کنند.

دلیل دوم این است که گفته می‌شود بشار رسن روز ۲۷ تیر می‌تواند به تهران برگردد و عملاً قادر نیست تا ۲۸ تیر در تمرینات پرسپولیس شرکت کند. از آن گذشته برانکو ایوانکوویچ مدافع اصلی بشار که علاقه زیادی به سبک بازی هافبک عراقی دارد هم از پرسپولیس رفته است. برانکو اصرار زیادی به حفظ بشار رسن داشت در حالی که معلوم نیست سرمربی بعدی هم چنین نظری داشته باشد.

۱    
آی اسپورت
2019-06-24 22:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر