فهرست
برای عالیشاه؛ این تعصب نیست!
برای عالیشاه؛ این تعصب نیست!

برای عالیشاه؛ این تعصب نیست!

آی اسپورت - امید عالیشاه که در بازی رفت با السد مصدوم شد، تلاش‌اش را برای رسیدن به مسابقه برگشت ادامه می‌دهد. البته کادر پزشکی باشگاه از چند روز پیش اعلام کرده امید مشکلی برای حضور در این مسابقه ندارد، با این حال خود او دیروز گفته:«هنوز درد دارم، اما هواداران مطمئن باشند هر طور شده بازی می‌کنم.» اگر واقعا مصدومیت امید هنوز خوب نشده، از او خواهش می‌کنیم قید بازی کردن را بزند؛ چون اولا کیفیت کارش پایین می‌آید و این ظلم به تیم است، ثانیا ممکن است یک تعویض تیم را الکی بسوزاند و ثالثا به امید خدا اگر پرسپولیس رفت بالا، تیم در فینال هم به او نیاز دارد. اگر هم مصدومیت عالیشاه خوب شده و او برای «افه تعصب» این حرف‌ها را می‌زند، باز کار خوبی نمی‌کند. هواداران همین‌جوری هم به غیرت این تیم نمره کامل داده‌اند و دیگر نیازی به این داستان‌ها نیست.

۲۱ ۲  
آی اسپورت
2018-10-21 20:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کسذی
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
دو سه روز هست که از این راه وارد میشید!!افه ی تعصب یعنی چی؟؟این بازیکنها ارزوشون هست برای تیم بازی کنن به شما چه ربطی داره!!اینجا برانکو از همه بهتر میفهمه و اگه لازم باشه به بازیکن مصدوم بازی نمیده که بارها ثابت شده این موارد.و هیچ موقع سرکوفت بازیکنی که رفته رو به سر دیگر بازیکنها نزده مثل بعضی شوفرها و برای برانکو تیم و بازیکن از همه مهمتر هستن چه بسا که الان مشخص شده فعلا حقوقش رو نگرفته و اجازه داده بقیه ی کادر فنی و بازیکنهای خارجی اول حقوق بگیرن و شما لازم نکرده کاسه ی داغتر از اش بشین.
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۴
دقیقا این تعصبه. شما لازم نکرده بدون نوشتن اسمت، از جانب پرسپولیسی ها مقاله بنویسی! از نظر شما کیسه کشا، بازی کردن عالیشاه با درد و ریسک مصدومیت (به دلیل نداشتن بازیکن) تعصب نیست ولی انگشت نشون دادن و عکس گرفتن تو اینستاگرام تعصبه! یا مصاحبه کردن علیه رقیب تعصبه! یا هوچی بازی در آوردن تو تلویزیون واسه چند میلیارد بیشتر تیغیدن وزارت ورزش(بیت المال) تعصبه!
هوادار پرسپولیس این تیم و این بازیکنا که یا بعضیاشون پیشنهاد خوب داشتن ولی نرفتن و یا درد داشتنو با درد واسه تیم بازی کردن و حتی مثل بشار عزیزشون فوت کرد ولی پای تیم موندن رو یادش نمیره. هوادار پرسپولیس تا سال های سال وقتی بخواد نمونه ای از غیرت تعصب و معرفت رو بگه؛ پرسپولیس امسال و مربی و بازیکناشو اسم میبره.
بازی با السد هم فارغ از هر نتیجه انقد تشویق میکنیم تیمو که به اندازه این باغیرتا که تو زمین میدون، ما هم رو سکو ها عرق بریزیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر