فهرست
پرونده همه حاشیه های محمدرضا خانزاده؛ نسخه جدید پیام صادقیان!
پرونده همه حاشیه های محمدرضا خانزاده؛ نسخه جدید پیام صادقیان!

پرونده همه حاشیه های محمدرضا خانزاده؛ نسخه جدید پیام صادقیان!

آی اسپورت - طی چند روز گذشته محمدرضا خانزاده تبدیل به یکی از پر سر و صدا ترین چهره های فوتبال ایران شده و فیلم درگیری فیزیکی او با یکی از هواداران بعد از بازی پرسپولیس مقابل لخویا جزو کلیپهای پربازدید شده است.

این اولین باری نیست که نام بازیکن مورد علاقه کی روش - دعوت از این بازیکن به تیم ملی برای متعصب ترین طرفدار مربی پرتغالی هم موضوع قابل پذیرشی نیست - به خاطر درگیری و حاشیه روی جلد مطبوعات رفته است و می توان در مورد جنجال های او به موارد زیر اشاره کرد:

1- شکست تیم امید ایران برابر ویتنام در بازیهای آسیایی زمانی تلخ ترشد که محمدرضا خانزاده پس از درگیری با بازیکن حریف از زمین اخراج شد. خانزاده پس از این اتفاق از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا با محرومیت مواجه شد.

2- خانزاده در برخورد با بازیکنان خودی هم صاحب پرونده است. او اسفندماه سال قبل در یک مقطع 10 روزه دو بار با هم تیمی هایش درگیر شد. او یکبار با عباس زاده شدیدا بحث کرد و یکبار هم به خاطر آنکه علیپور روی پایش تکل زده بود، در گوش مهاجم جوان پرسپولیس زد. جالب اینکه او می گوید این اتفاقات طبیعی است و رسانه هایی که به آن پرداخته اند دنبال حاشیه بوده اند

3- شاهکارهای خانزاده تنها در درگیری با بازیکن خودی و حریف خلاصه نمی شود. او فروردین ماه امسال هم یکدفعه وسط تمرین تصمیم گرفت که از خودش سلفی بگیرد.

\"\"


اتفاقی که واکنش شدید حسین عبدی را در پی داشت و او مدافع تیمش را توجیه کرد که وسط تمرین جای این کارها نیست.  ۱  
آی اسپورت
2015-04-26 10:41:51
نظر دهید

۱ نظر
محمد جلالی
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۴۹
خانزاده بازیکن خوبی هست اما نباید درگیر حاشیه شود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر