فهرست
پپ گواردیولا: بازیِ ولفسبورگ را تماشا نمی‌کنم
پپ گواردیولا: بازیِ ولفسبورگ را تماشا نمی‌کنم

پپ گواردیولا: بازیِ ولفسبورگ را تماشا نمی‌کنم

آی اسپورت- سرمربی بایرن مونیخ، پپ گواردیولا، در حالیکه تیمش پس از پیروزی 1-0 تیمش در دیدار شنبه شب مقابل هرتا برلین در آستانه فتح بوندس‌لیگا قرار دارد، گفت:«تیم ما دیگر واقعا با حداقل‌ها دارد به کارش ادامه می‌دهد.»

باستین شواین اشتایگر تنها گل این دیدار را در آلیانز آرنا به  ثمر رساند تا تیمش در حالیکه تنها 5 بازی دیگر از بوندس لیگا باقی مانده، در فاصله 15 امتیازی از ولفسبورگ، در صدر جدول، جا خوش کند.

ولفسبورگ روز امروز، یکشنبه، در خانه مونشن گلادباخ به دیدار این تیم خواهد رفت و هر نتیجه‌ای به جز پیروزی، منجر به قهرمانی زودهنگام مونیخی‌ها برای سومین سال متوالی خواهد شد. این در حالیست که گواردیولا ادعا می‌کند که او به واسطه آماده سازی تیمش برای دیدار روز سه‌شنبه مقابل بورسیا دورتموند در نیمه نهایی جام حذفی آلمان، این دیدار را تماشا نخواهد کرد.

او گفت:«برای دیدار مقابل هرتا که درست بعد از مسابقه ما در لیگ قهرمانان بود، به تعداد زیادی از جوانان تیم میدان دادم. می‌دانستیم کار سختی خواهد بود. اما ساق‌های بازیکنان سنگین و خسته شده‌است. این موضوع در دیدار مقابل هرتا مشهود بود. ما در این فصل استراحت کمی داشته‌ایم. تیم من فوق‌العاده است. به طرز غیر باوری به تیمم افتخار می‌کنم. چرا که کسب این پیروزی پس از دیدار دشوار مقابل پورتو در لیگ قهرمانان اصلا کار ساده‌ای نبود. داریم با حداقل‌ها کار می‌کنیم. هر بازی شکی به سیستم ما وارد می‌کند. چالش‌های بزرگی پیش رو داریم. تقریبا قهرمانی بوندس لیگا برای ما قطعی شده‌، بنابرابن حالا قصد داریم روی رقابت‌های دیگر تمرکز کنیم.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-26 10:17:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر