فهرست
تمجید نویر از درخشش وایز
تمجید نویر از درخشش وایز

تمجید نویر از درخشش وایز

آی اسپورت- پس از بازی دروازه‌بان مونیخی‌ها، مانوئل نویر، لب به تحسین ویزر گشود و از حرکت او که باعث باز شدن قفل بازی روز شنبه تیمش مقابل هرتا شد، به عنوان «لحظه‌ی درخشش» یاد کرد.

در حالیکه مردان مربی اسپانیایی بایرن، پپ گواردیولا، در تلاش برای شاد کردن هواداران تیمشان در آلیانتس آرنا بودند، بازیکن 21 ساله تیم با حرکت فوق‌العاده‌اش بر روی خط عرضی چسبیده به دروازه هرتا و پاس رو به عقب معرکه‌اش، شواینی را در موقعیتی قرار داد که وی بتواند با ضربه‌ای قدرتمندانه‌ از داخل محوطه جریمه توپ را به کنج بالائی دروازه بفرستد.

نویر که خود نیز با بسته نگاه داشتن دروازه‌اش در این دیدار در تثبیت پیروزی تیمش نقش به سزائی ایفا کرد، تیم هرتا را به واسطه بازی خوب و مقاومت 80 دقیقه‌ای مقابل بایرن ستود: «هرتا در اطراف محوطه جریمه‌اش بسیار عالی دفاع می‌کرد، دقیقا به این خاطر ما به لحظه درخشش وایزر نیاز داشتیم.»

با این پیروزی، در صورتیکه ولفسبورگ نتواند گلادباخ را در دیدار روز یک‌شنبه شکست دهد، باواریایی‌ها عنوان قهرمانی بوندس لیگا را کسب خواهند کرد. اما وایزر هم مثل گواردیولا تمرکزش بر روی آماده سازی برای دیدار مقابل بورسیا دورتموند در نیمه نهایی جام حذفی است: «برلین با عمق بسیار خوبی در نیمه خود بازی کرد. بازی سختی برایمان بود. خوشبختانه مزد تلاشمان را گرفتیم. حالا فقط به دروتموند فکر می‌کنیم.»

     
آی اسپورت
2015-04-26 11:41:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر