فهرست
برانکو بدترین می‌شود؟ / شروع با سه بازی و سه باخت
برانکو بدترین می‌شود؟ / شروع با سه بازی و سه باخت

برانکو بدترین می‌شود؟ / شروع با سه بازی و سه باخت

آی اسپورت - دو باخت پیاپی به سپاهان و لخویا، بدترین شروع ممکن برای برانکو ایوانکوویچ بود. به خصوص که تیم او در نیمه اول بازی با سپاهان برنده و در نیمه اول بازی با لخویا با نتیجه مساوی به رختکن رفت. خوردن مجموعا 5 گل در نیمه مربیان، تعویض‌های ضعیف و نمایش بد سرخپوشان در دقایق پایانی نشان می‌دهد برانکو هنوز تا آشنایی با شرایط بازیکنان فعلی پرسپولیس فاصله زیادی دارد.

امروز برانکو در سومین بازی روی نیمکت پرسپولیس، باید تیمش را در کرج و مقابل تیم مجید جلالی هدایت کند. مردی که ادعا کرده حقش بود در زمان برانکو سرمربی تیم ملی شود. پرسپولیس بازی رفت را در ورزشگاه آزادی به سایپا باخته و برخلاف نارنجی‌پوشان شرایط مناسبی در جدول ندارد. در صورتی که پرسپولیس به سایپا ببازد، برانکو با سه شکست پیاپی در سه بازی ابتدایی صاحب یک رکورد در تاریخ پرسپولیس خواهد شد.

البته برانکو همین حالا هم با دو باخت بدترین شروع را بین مربیان پرسپولیس دارد. راینر سوبل و مصطفی دنیزلی هم مثل برانکو اولین بازی‌شان روی نیمکت پرسپولیس را باختند اما در بازی دوم توانستند این نتیجه را جبران کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-26 13:09:20
نظر دهید

۱ نظر
علی
يكشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۵
اسکوچیچ بهتره!! استقلال برا فصل بعد اگه بتونه جذبش کنه شرط رو برده!! عجله کردن تو انتخاب مربی پرسپولیسی ها،این عجله و تصمیمات انی ضربه زده به پرسپولیس،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر