فهرست
سپاهان به سبک سرخابی ها بازیکن خرید!
سپاهان به سبک سرخابی ها بازیکن خرید!

سپاهان به سبک سرخابی ها بازیکن خرید!

آی اسپورت- باشگاه فوتبال سپاهان که به طور معمول در سال های اخیر، خریدهای خارجی ایده آلی داشته است، در تعطیلات نیم فصل لیگ چهاردهم نیز دو بازیکن خارجی را خریداری کرد تا اندک ضعف های باقی مانده در ترکیب تیم نیز پوشش داده شوند. یکی از این خریدها، فضیل موسی اف بود. بازیکن ازبکستانی خیلی زود در ترکیب اصفهانی ها جا افتاد و تبدیل به یکی از بهترین های این هفته های تیم طلایی پوش شد. خرید دیگر این باشگاه، از برزیل می آمد.

مارسیو پسوس، به محض حضور در جلسه های تمرینی سپاهان مصدوم شد. مصدومیت بازیکن 30 ساله، این شائبه ها را به وجود آورد که او پیش تر نیز، با مصدومیت هایی دست و پنجه نرم می کرده و اصلا نخواهد توانست برای سپاهان به میدان برود. پسوس سرانجام اولین بازی اش برای اصفهانی ها را، در هفته بیست و سوم برابر پدیده انجام داد. او بعد از این نمایش 13 دقیقه ای، سه هفته جایی در ترکیب نداشت و سپس در هفته بیست و هفتم، در 10 دقیقه پایانی مسابقه ساده با راه آهن وارد زمین مسابقه شد. این بازیکن در دقایق کوتاه حضور در زمین، چیز خاصی از خود نشان نداده است و بعید به نظر می رسد در هفته های حساس پیش رو نیز، فرصت بازی چندانی در تیم به دست بیاورد.

به نظر می رسید خرید برزیلی سپاهانی ها، شبیه خریدهای معمول تیم های سرخابی پایتخت باشد. آن ها هر سال حداقل یکی از این بازیکن های بدون استفاده را خریداری می کنند و کمی بعد، در فیفا محکوم به پرداخت هزینه ای سنگین به آن ها می شوند. مدیرعامل سپاهان البته تاکید دارد که این اتفاق برای پسوس رقم نخواهد خورد و اساسا او به اندازه دقایق بازی اش، از باشگاه هزینه دریافت خواهد کرد!

     
آی اسپورت
2015-04-26 13:19:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر