فهرست
گزارش آماری از آقامجید آنتی خارجی؛ قاتل «ویچ»ها علیه ایوانکوویچ!
گزارش آماری از آقامجید آنتی خارجی؛ قاتل «ویچ»ها علیه ایوانکوویچ!

گزارش آماری از آقامجید آنتی خارجی؛ قاتل «ویچ»ها علیه ایوانکوویچ!

آی اسپورت – سرمربی سایپا و رئیس کانون مربیان فوتبال ایران، یکی از بزرگترین منتقدان مربیان خارجی به حساب می‌آید. منتقدی که همیشه در صف اول نقد عملکرد کی‌روش در تیم ملی بوده و با دیگر مربیان خارجی لیگ برتر هم رابطه چندان خوبی ندارد. حضور افرادی مثل مایلی‌کهن، ابراهیم‌زاده، فروتن و درخشان در کانون مربیان باعث شده اظهارات رئیس این کانون علیه مربیان خارجی بیش از قبل مورد توجه قرار بگیرد.

جلالی سال‌ها قبل هم یکی از منتقدان جدی برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی بود و زمانی که ایران در جام جهانی حضور داشت، او و مایلی‌کهن در برنامه‌ای به نام «یک جهان، یک جام» انواع و اقسام انتقادات و اتهامات را به سرمربی وقت تیم ملی زدند. جلالی امروز فرصت دارد تا مقابل یک پرسپولیس بحران‌زده، در زمین بازی هم با برانکو تسویه حساب کند.

سرمربی فعلی سایپا برخلاف قلعه‌نویی، مایلی‌کهن، فرکی و بسیاری از مربیان هم سن و سالش آمار خوبی مقابل مربیان خارجی دارد. جلالی در دو فصل اخیر، از 9 بازی با مربیان خارجی لیگ برتر 4 برد، 3 مساوی و 2 باخت کسب کرده و حداقل یک بار مربیانی مثل اسکوچیچ، کرانچار، بوناچیچ و فیرات را برده است. جالب اینجاست جلالی در همین بازه زمانی، از 3 بازی با امیرقلعه‌نویی دو بازی را باخته و این فصل مقابل استقلال دابل شد. او این دو سال در بردن حسین فرکی و منصور ابراهیم‌زاده هم ناکام بوده و 2 بازی را به این دو نفر باخته است.


نتایج جلالی در دو فصل اخیر مقابل مربیان خارجی

لیگ چهاردهم / سایپا

فولاد (اسکوچیچ) 0-0 سایپا

سایپا 3-1 فولاد (اسکوچیچ)

تراکتورسازی (تونی) 2-1 سایپا

 

لیگ سیزدهم / تراکتورسازی

ذوب آهن (بوناچیچ) 2-4 تراکتورسازی

سپاهان (کرانچار) 0-1 تراکتورسازی

تراکتورسازی 1-0 سایپا (فیرات)

تراکتورسازی 2-2 ملوان (اسکوچیچ)

تراکتورسازی 1-2 سپاهان (کرانچار)

سایپا (فیرات) 3-3 تراکتورسازی

     
آی اسپورت
2015-04-26 14:04:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر