فهرست
پایان 8سال گلزنی؛ آقای گل در لیست خروجی باشگاه استقلال
پایان 8سال گلزنی؛ آقای گل در لیست خروجی باشگاه استقلال

پایان 8سال گلزنی؛ آقای گل در لیست خروجی باشگاه استقلال

آی اسپورت- بهترین گلزن تاریخ استقلال فصل بعد دیگر جایی در تیم ندارد. این موضوع اصلا ارتباطی به امیر قلعه نویی هم ندارد. موضوع جدی تر از این حرف هاست.

در باشگاه استقلال فعلا چیزی معلوم نیست. هنوز کسی نمی داند قلعه نویی برای فصل بعد می ماند یا اینکه اگر قلعه نویی رفت چه کسی جای او را خواهد گرفت. با این وجود برای فصل بعد یک نکته قطعی است. آرش برهانی در لیست خروجی تیم است. فرقی هم ندارد اسکوچیچ سرمربی فصل بعد تیم باشد یا علیرضا منصوریان. مدیران تیم تصمیم گرفته اند او را کنار بگذارند.

آرش برهانی متولد شهریورماه 1362 است. بعید است شناسنامه اش هم دست کاری شده باشد. او ابتدای فصل آینده یک مهاجم سی و دو ساله است. سنی که برای یک مهاجم هدف زیاد نیست اما سبک بازی برهانی جوری است که حتما باید توانایی فیزیکی بالایی داشته باشد. برای همین است که رضا عنایتی با 39 سال سن این فصل 9 تا گل زده و آرش برهانی با 31 سال تنها دو گل زده در کارنامه دارد. او در لیگ چهاردهم 1283 دقیقه به زمین رفته و تنها در بازی با تیم تبریزی لیگ گل زده؛ تراکتور و گسترش!

او فصل آینده در تیم نیست. این پایان هشت فصل حضور مداوم آرش آقای گل در استقلال است. کسی که بالای 100 گل در لیگ برتر زده. مقصد بعدی کجاست؟ شاید اگر مس کرمان همینطور در لیگ ببرد و به لیگ برتر صعود کند، فصل بعد دست به دامن مهاجم کرمانی لیگ برتر شود.

 

     
آی اسپورت
2015-04-26 15:10:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر