فهرست
کی‌روش، برانکو، شفر؛ مثلثی که فروپاشید
کی‌روش، برانکو، شفر؛ مثلثی که فروپاشید

کی‌روش، برانکو، شفر؛ مثلثی که فروپاشید

آی اسپورت - يک سال پيش در چنين روزهایی، یک مثلث جذاب و پربحث در فوتبال ايران وجود داشت. كارلوس كی‌روش، برانكو ايوانكوويچ و عادل فردوسی‌پور سه ضلع اين مثلث بودند كه هر كدام داستان‌های زيادی داشتند. از مدت‌ها پيش در صف‌بندی‌های فوتبال ايران، عادل جزو پشتيبان‌های اصلی كی‌روش به شمار می‌آمد و اين مساله هواداران پرسپوليس و برانكو را شاكی كرده بود. فارغ از جزييات كه در زمان خودش به اندازه كافی مورد بحث قرار گرفت، اصل حضور اين سه‌گانه در فوتبال ايران باعث تحرک و پويایی شده بود؛ به طوری كه بسياری از اهالی فوتبال و هواداران اين رشته ورزشی مدام در حال اعلام موضع در مورد آن بودند. حالا اما در فاصله‌ای كوتاه، به شكلی عجيب و باورنكردنی هر سه ضلع اين مثلث فرو پاشيده و اضلاعش سرنوشت‌های متفاوتی پيدا كرده‌اند. امروز كی‌روش در برزيل تيم ملی كلمبيا را در جام ملت‌های آمريكای جنوبی كوچ می‌كند، برانكو به عربستان رفته و هدايت الاهلی اين كشور را پذيرفته؛ تيمی كه امسال در مرحله گروهی يك پيروزی و يک شكست را برابر پرسپوليس او تجربه كرد. از همه غم‌انگيزتر هم داستان عادل فردوسی‌پور است كه امروز حتی برای اعلام اين خبرهای ساده هم رسانه در اختيار ندارد؛ چه برسد به اينكه دنبال تحليل و بررسي ماجراها باشد. فرض كنيد عادل بود و جدایی برانكو اتفاق می‌افتاد؛ در آن صورت ايرج عرب و همكارانش با چه چالش بزرگی مواجه می‌شدند و چه گرفتاری مضاعفی پيدا می‌كردند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-06-21 01:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پدرام
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۷
مقاله خانم اشک ریز رو گذاشتن صفحه اول وبسایت که یه توهین کامل به هواداراست و هر دقیقه تعداد لایک ها داره میره بالا ما هم هرچی نظر میدیم مدیر محترم یا پاک میکنه یا نمایش نمیده چرا دقیقا؟!! میخواد چه جهتی بدید؟! میخواید چی رو ثابت کنید؟!!
بدون بی احترامی پست میزاریم چاپ نمیکنید بعدش 2نفر برنامه ریزی شده میان به همدیگه فحش میدن بدون اینکه یه واو کم کنید نمایش میدین اونوقت میشید رسانه آزاد!!! دمتون گرم واقعا
انقدر مینویسم تا چاپ کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر