فهرست
داور احتمالی دربی 84: علیرضا فغانی
داور احتمالی دربی 84: علیرضا فغانی

داور احتمالی دربی 84: علیرضا فغانی

آی اسپورت - سه داور نامزد قضاوت دربی پیش رو یعنی دربی 84 هستند. اشکان خورشیدی، بیژن حیدری و علیرضا فغانی که پیش تر هم دربی را سوت زده است. اشکان خورشیدی و بیژن حیدری تا حالا دربی را سوت نزده اند. شاید استفاده از آنها در دربی 84 به صلاح نباشد به خصوص که این روزها برخی از قضاوت‌های اشتباه روی نتایج بازی‌ها تاثیر مستقیم گذاشته و از این بابت پرسپولیس هم متضرر شده است؛ بنابراین به احتمال قوی بار دیگر قضاوت دربی به علیرضا فغانی سپرده می شود. داوری که در حال حاضر بهترین داور بین المللی فوتبال ایران محسوب می شود.

اتخاذ این تصمیم می تواند با رضایت باشگاه استقلال و پرسپولیس هم همراه باشد. انتخاب بهترین داور بین المللی فوتبال ایران برای قضاوت دربی 84 دست کم پیش از بازی جلوی هر گونه اعتراضی را می گیرد و اگر این داور در جریان بازی اشتباه تاثیرگذاری هم داشته باشد کسی به کمیته داوران خرده نخواهد گرفت؛ چراکه بهترین انتخاب را داشته است.

 

ورزش سه

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-01-26 12:02:00
نظر دهید

۳ نظر
ایمون زاید10103
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
داور عادلی هستش
۳
استقلالی واقعی!
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
حیف شد عمو تورج و ما میخواستیم! بچه ها فردا بریم تجمع جز حق وردی و صالحی و زرگر باشه ما بازی نمی کنیم
۳
احسان
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
یه جوری نوشتین"اشکان خورشیدی و بیژن حیدری تا حالا دربی را سوت نزده اند. شاید استفاده از آنها در دربی 84 به صلاح نباشد به خصوص که این روزها برخی از قضاوت‌های اشتباه روی نتایج بازی‌ها تاثیر مستقیم گذاشته و از این بابت پرسپولیس هم متضرر شده است"انگار همین فغانی پارسال بازی با ذوب آهن بازی رو برای ذوب آهن در نیاورد و چند جلسه محروم نشد!داوری کردن بر علیه پرسپولیس دستور داور ها بهانه و دست آویز اند,مشکل داوری ما جای دیگست و گرنه داور ها عروسک خیمه شب بازی اند!عین داروی که معلوم میشه پول کارت به کارت کردن براش و فقط شیش ماه محروم میشه و بعد عین طلب کارا میاد میگه سپردمشون به خدا!!!یا عین کمکی که میگه پول و تلوزیون گرفتم تا بازیکنی رو که یه متر تو افساید نبود رو تو افساید ببینه ولی هیچ اتفاقی نمی افته.....
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر