فهرست
سوال روز: آلونسو به رنو می‌رود؟
سوال روز: آلونسو به رنو می‌رود؟

سوال روز: آلونسو به رنو می‌رود؟

آی‌اسپورت- گویا فرناندو آلونسو مذاکراتش را با رنو آغاز کرده است تا در سال ۲۰۱۸ دوباره به این تیم بازگردد. در حالی که آلونسو خود را برای رقابت‌های ایندی ۵۰۰ آماده می‌کند و با مشکلات پایداری مک لارن دست و پنجه نرم می‌کند، مک لارن و راننده ی ستاره‌اش توافق کرده اند که تا تابستان درباره ی قرارداد مذاکره‌ای نکنند. آلونسو در بحرین گفت: بعد از تابستان من درباره اش فکر خواهم کرد و تصمیمی خواهم گرفت که سال بعد چه کنم.

آینده ی آلونسو در فرمول یک معلوم نیست ولی چیزی که مشخص است این است که این راننده ی ۳۵ ساله دیگر نمی خواهد راننده ای در میانه پیست باشد. آلونسو گفت: مطمئنا. من برد می خواهم، برای پیروزی این جا هستم. پنجمی و ششمی نمی خواهم. فکر می کنم از نظر مهارت رانندگی در بهترین مقطع دوران حرفه ایم هستم، پس سال بعد فقط یک هدف دارم و آن مبارزه برای رسیدن به قهرمانی است.

اما انتخاب های آلونسو برای ۲۰۱۸ محدود به نظر می رسند، او پل های پشت سرش با فراری را خراب کرده است و مرسدس و ردبول هم جای خالی ای ندارند. رنو می تواند یکی از انتخاب هایش باشد. حدود ۱۰ سال پیش آلونسو توانست هر دو قهرمانی اش را با همین تیم فرانسوی به دست بیاورد، پیشرفت های جدید رنو می تواند آن را پشت سر سه تیم برتر قرار دهد.

روزنامه ی بیلد آلمان گزارش داد: تیم فرانسوی علاقه ی جدی ای نسبت به مرد اسپانیایی دارد و مذاکرات اولیه شروع شده اند. رنو می خواهد سرباز کهنه کارش را پس بگیرد و او هم تیمی نیکو هالکنبرگ بشود.

که این مذاکره در صبح شنبه ی گرندپری بحرین صورت گرفته است، لوئیس گارسیا، مدیر برنامه ی آلونسو و سیریل ابیتبول، رئیس تیم رنو در این مذاکره حضور داشتند.
رنو هیچ حرفی راجع به این مسئله نزده است.

فرمول یک ایران

۱    
آی اسپورت
2017-04-17 17:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر