فهرست
این روزها، لباس رزم «سفید» است
این روزها، لباس رزم «سفید» است

این روزها، لباس رزم «سفید» است

آی‌اسپورت- روزگار عجیبی است... روز‌ها همان روزهاست، اما روزگار انگار فرق کرده است... اولین عیدی است که صدای زخمی فرهاد و بوی عیدی، بوی توپ به کار نمی‌آید... عید‌ها همیشه برای سفر بود و دید و بازدید، اما مهمان ناخوانده‌ای که به دنیای آسیب‌پذیر ما آدم‌های شکستنی آمده تا یک بار دیگر یادآوری کند همه در هر جایگاه و منزلتی در تقابل با فرشته مرگ هیچیم، این‌بار تعریف عید و تعطیلات نوروز را تغییر داده است.  

این‌بار هر روزِ نوروز را در خانه می‌مانیم تا سلامتی خودمان و عزیزان‌مان را حفظ کنیم و از دست ویروس کرونا که هر لحظه در کمین‌مان است، کمتر در خطر باشیم. هر چند عمر دست خداست و بهانه برای سفر ابدی؛ بی‌شمار! 

جا دارد در آخرین ساعات سال یادی کنیم از قهرمانان سپیدپوشی که در این روز‌های تیره در مراکز درمانی با کرونا می‌جنگند. به مدافعان سلامت مردم، به آن‌ها که در سنگر خدمت به ملت لباس رزم پوشیدند. تمام احترام و قدردانی خبرورزشی را تقدیم می‌کنیم به پزشکان، پرستاران، بهیاران و تمامی اعضای کادر درمان و تمامی کارمندان و کارگران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که دعای خیر مردم بدرقه راه‌شان است.  

یک سال دیگر زیر سقف خبرورزشی گذشت، با شما مخاطبان نازنین که همیشه مشوق ما بودید و هستید. خوشحالیم که در این سال پرفراز و نشیب، با شما بودیم و برای شما نوشتیم و ممنون که با حمایت شما، همچنان رسانه اول ورزش کشور هستیم و عنوان پرمخاطب‌ترین روزنامه مستقل را در اختیار داریم. امید که در سال جدید پاسخ بهتری به حمایت و همراهی شما بدهیم و روزنامه کامل‌تری را به دست‌تان برسانیم. سال نوی شما مبارک... امید که درست نقطه مقابل سال ۹۸ که با سیل «تلخ» شروع شد و با شیوع کرونا «تلخ‌تر» به پایان می‌رسد، سال ۹۹ با لبخند و موفقیت شروع شود، با خوشی و سلامتی ادامه پیدا کند و با شادی و سربلندی به پایان برسد. آخرین سال سده چهاردهم خورشیدی را با آرزو‌های خوب شروع کنیم...

۲    
آی اسپورت
2020-03-21 15:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر