فهرست
خاطره اوکراینی‌ها از ایران: دقیقه‌ای 7میلیون!
خاطره اوکراینی‌ها از ایران: دقیقه‌ای 7میلیون!

خاطره اوکراینی‌ها از ایران: دقیقه‌ای 7میلیون!

آی اسپورت- دو بازیکن اوکراینی و پرحاشیه پرسپولیس، سرانجام از این باشگاه جدا شدند. اتفاقی که شاید پس از باخت تلخ دربی، خبر خوبی برای هواداران پرسپولیس باشد. برانکو که در این مدت بارها از خرید این دو بازیکن دفاع کرده بود، امروز با طعنه به خبرنگاران خبر جدایی آن‌ها را داد: «آن‌ها با باشگاه توافق کردند. یک روز قبل از دربی توافق کردند که بروند و برگشتند به کشورشان. بروید حالش را ببرید!»

البته بر خلاف تصور سرمربی پرسپولیس، پریموف و پلیانسکی از مخالفان‌شان در ایران خوشحال‌تر هستند. پریموف، قراردادی 840 میلیونی با پرسپولیس داشت و پلیانسکی 900 میلیون قرارداد بسته بود. یک میلیارد و 740 میلیون، برای دو بازیکنی که روی هم کمتر از صادق محرمی 200 میلیونی برای پرسپولیس بازی کردند.

پریموف 184 و پلیانسکی، 127 دقیقه برای پرسپولیس در لیگ برتر به میدان رفتند و تاثیری هم روی گل‌های تیم نداشتند. آن‌ها به نسبت دقایق بازی‌شان، گرانقیمت‌ترین بازیکنان فصل پرسپولیس بودند. پریموف دقیقه‌ای 4.5 میلیون و پلیانسکی، به ازای هر دقیقه بازی 7 میلیون تومان از پرسپولیس پول گرفتند. رقمی که بعید است هیچ ستاره‌ای در لیگ برتر، بابت هر یک دقیقه بازی‌اش دریافت کرده باشد.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-13 16:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مثلث
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۶
خاطره حاج محمدی از استقلال

دقیقه ای یه ملیارد، البته منظورم اون یه دقیقه ای هست که رو نیمکت کنار منصوریان نشست...
این درحالیه که فرشید باقری 150 ملیونی بیشتر بازی کرده. یه دقیقه صبر کن! بعلههه از اتاق فرمان اشاره میکنن ایشون هم 950 ملیون بستن! :)
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر