فهرست
صدای عدالت در مشهد پیچید
صدای عدالت در مشهد پیچید

صدای عدالت در مشهد پیچید

آی اسپورت - سکوت یعنی جفا به فوتبال و نادیده گرفتن بیست و اندی سال خدمت صادقانه به فوتبال و خلاف خیلی‌ها سوءاستفاده نکردن از  محبوبیت و شهرت در حالی  که پول شده همه چیز خیلی‌ها. سکوت یعنی ندیدن شهامت و جسارت و صداقت و با مردم بودن و مقابله با خیلی‌ها از روسای جمهور و نمایندگان مجلس گرفته تا همه سیاسیونی که با تصمیمات نابخردانه خود به فوتبال لطمات جبران ناپذیر زدند و «پاس»های بزرگ را نابود کردند.

سکوت یعنی ندیدن مبارزه با دلالی و واسطه‌گری و جادوگری و رمالی در فوتبال و دست‌های پشت پرده با نفوذی که با رانتِ بلیط فروشی و هزار و یک داستان دیگر حق باشگاه‌ها و هواداران فوتبال را پایمال می‌کردند. سکوت یعنی ندیدن آن همه تهدید و فشار را به جان خریدن به خاطر حرف حق فوتبال را زدن و مقابله با  دانه درشت‌های سیاست و فوتبال و حتی سیما که با فوتبال، فوتبالی برخورد نمی‌کردند.

سکوت یعنی فریب برخی جوسازی‌ها را خوردن و اگر نود ایرادی داشت و نمره‌اش به جای ۲۰ مثلا ۱۸ بود، کلیت و ماهیت را فدا و فنای تعصب رنگی و بزرگ نمایی کردن‌ها.

#نه_به_حذف_عادل نه به دهن کجی به آرا مردمی  است که همین دو ماه قبل نود را بهترین برنامه سیما دانستند و با باور خود در این دو دهه به آن لقب پربیننده ترین برنامه سیما را دادند.

۳۶ ۵  
آی اسپورت
2019-04-13 12:20:00
نظر دهید

۵ نظر
اشکان4
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۳۹
همه اینا قبول
ولی ربطش به مشهد چی بود
یکم توضیح میدادید بد نبود
فرهاد
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۵۰
کلا مطالب جناب قدوسی همه اش همینطوره تعادل روانی ندارند
۷
اشکان4
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۳۹
همه اینا قبول
ولی ربطش به مشهد چی بود
یکم توضیح میدادید بد نبود
۸
قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۰۱
البته من ترک هستم و تبریزی و خلاصه اینکه من چیزی نمیدانم شما دوستان عالم دهر تشریف دارید ، مشهد در این تیتر بمعنای شهر است سئوال داشتید بپرسید هرچند من تورک هستم و چیزی حالیم نیست.
۱
قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۰۹
و البته بازهم من ترک هستم و با اینکه نمیدانم ، محض اطلاع شما دیروز عادل در مشهد تشویق شد و نویسنده از صنعت ایهام در عبارت مشهد استفاده نموده ، بازهم سئوالی داشتید بفرمائید هرچند من تورکم و چیزی نمی فهمم .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر