فهرست
فرصت‌سوزی ۷۰۰ هزار یورویی پرسپولیس
فرصت‌سوزی ۷۰۰ هزار یورویی پرسپولیس

فرصت‌سوزی ۷۰۰ هزار یورویی پرسپولیس

آی اسپورت - باشگاه زولته وارخن بلژیک به صورت رسمی خواهان جذب علی علیپور مهاجم ملی‌پوش تیم پرسپولیس شده و طی درخواستی رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که به دنبال جذب این بازیکن ۲۴ ساله ایرانی است.

این باشگاه بلژیکی در نامه مکتوبی که به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده رقم خود برای جذب علیپور را ۷۰۰ هزار یورو اعلام کرده که از آنجایی که علیپور با پرسپولیس قرارداد دارد این پول می‌تواند کمک شایانی به باشگاه پرسپولیس برای حل مشکلات مالی کند.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس طی یک نامه رسمی به این درخواست باشگاه بلژیکی واکنش نشان داده و اعلام کرده که علیپور را تنها با پرداخت یک میلیون یورو به این تیم بلژیکی ترانسفر می‌کند. این اختلاف ۳۰۰ هزار یوروی باعث شده تا وضعیت علیپور برای حضور در لیگ بلژیک نامشخص باشد.

از طرف دیگر مسئولان باشگاه پرسپولیس که این روز‌ها درگیر وضعیت برانکو ایوانکوویچ هستند فرصت پرداختن به درخواست لژیونر شدن مهاجم خود را ندارند و علیپور که فرصت کمی برای پاسخ به این باشگاه بلژیکی دارد کماکان در وضعیت نامشخص قرار دارد. چرا که از طرف دیگر همه مسئولان باشگاه پرسپولیس به نوعی درگیر ماجرای برانکو و وضعیت او با پرسپولیس هستند.

به نظر می‌رسد بهتر است ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس وضعیت مهاجم ۲۴ ساله خود را هرچه زودتر مشخص کند چرا که با ترانسفر این بازیکن به لیگ بلژیک این باشگاه می‌تواند درآمدزایی خوبی هم در این روز‌های بی‌پولی انجام دهد.

 

فارس 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-06-18 08:20:00
نظر دهید

۳ نظر
...
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۰۵
مسئولان پرسپولیس چرا همکاری نمیکنید؟؟؟؟ کیسه نیاز مبرم به دلار و یورو داره . هرچه سریع تر علیپور رو بفروشید و فرصت سوزی نکنید. برانکو رو به بهانه بی پولی فراری دادن
AshkanRed
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۹
فرصت سوزی پرسپولیس اونجا بود که اگر پول برانکو داده بودند امروز نمی تونست بره و اگر هم تاکید بر رفتن داشت مجبور بود حداقل یک میلیون دلار بابت رضایت نامه بده . هیات مدیره دست نشونده بی لیاقت باید از باشگاه با اردگنی بیرون انداخته بشند
حرف حساب
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۵۰
من نمیدونم این سلطانی فر بی شرف این احمقها رو از کجا پیدا کرد آورد تو هیات مدیره پرسپولیس. برانکو حق داشت با وجود این آشغالها بذاره بره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر