فهرست
رونالدو به مسی طعنه زد؟
رونالدو به مسی طعنه زد؟

رونالدو به مسی طعنه زد؟

آی اسپورت- ستاره تیم ملی پرتغال در آخرین گفت‌وگوی خود به صحبت در مورد قهرمانی با تیم ملی پرداخت اما انگار او به رقیب آرژانتینی خود طعنه زده. کریستیانو رونالدو در حال‌ ساخت فیلمی مستند از زندگی خود است. این بازیکن پرتغالی، پرافتخارترین بازیکن فوتبال اروپا به شمار می‌آید. رونالدو سابقه قهرمانی با منچستریونایتد و رئال‌ مادرید را در لیگ قهرمانان اروپا در کارنامه دارد. او با تیم ملی فوتبال پرتغال هم توانست قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ را به دست آورد.

ستاره بزرگ رئال‌ مادرید در یکی از بخش های این فیلم مستند می‌گوید: برایم افتخار بزرگی است که توانستم با پیراهن منچستریونایتد و رئال‌ مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ جزیره و لالیگا را به دست آورم. رسیدن به توپ طلا و کفش طلا بسیار خوشحال کننده است ولی کسب افتخار با پیراهن تیم‌ ‌ملی کشورم چیز دیگری است. قهرمانی با پرتغال همچون قهرمانی با آرژانتین، آلمان و برزیل نیست. قهرمانی با پرتغال بسیار سخت‌تر از قهرمانی با این کشورهای بزرگ است.

رونالدو به هنگام بر زبان آوردن جمله آخر نیش‌خندی زد و آن را با حالت تمسخر بیان کرد که به نظر می رسد می خواهد قهرمان نشدن مسی با تیم ملی فوتبال آرژانتین را در کوپا آمه‌ریکا  و جام جهانی به باد تمسخر بگیرد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-01-08 14:22:00
نظر دهید

۲ نظر
MohamMad
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
خیلی بی ربط بود نوشته ت
۶
amir
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
بیربط بود..پس باید به نیمار و مارسلو و مولر و کروس و همه تیکه انداخته باشه با منطق شما
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر