فهرست
بن‌بست پرسپولیس: آرام طبع نمی‌رود، مصلح نمی‌آید
بن‌بست پرسپولیس: آرام طبع نمی‌رود، مصلح نمی‌آید

بن‌بست پرسپولیس: آرام طبع نمی‌رود، مصلح نمی‌آید

آی اسپورت - مشکلات برانکو با کی‌روش، وضعیت نامعلوم مدیران باشگاه و شایعه بازداشت هدایتی، خریدهای بزرگ پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داده و فعلا خبری از نقل و انتقالات این تیم نیست. در این شرایط، خرید لیگ یکی پرسپولیس هم گره خورده و احتمالا، حضورش در جمع سرخپوشان منتفی می‌شود.

پرسپولیسی‌ها برای حل مشکل دفاع چپ تیم‌شان در نیم فصل دوم، قصد خرید شایان مصلح پدیده این فصل سپیدرود را داشتند. مصلح با این انتقال موافقت کرده بود و با رفتن آرام طبع به صبا، جای خالی برای حضور او ایجاد می‌شد. فعلا آرام طبع، حاضر به جدایی از پرسپولیس نشده و مسئولان باشگاه هم نمی‌خواهند یکی از جاهای خالی تیم‌شان را برای خرید مصلح بگذارند. آن‌ها همین حالا هم برای خرید همزمان یک مدافع میانی، یک هافبک دفاعی و یک وینگر، با کمبود جای خالی مواجه هستند.

سپیدرود هم برای رضایتنامه مصلح، 500 میلیون تومان خواسته است. 500 میلیون تومان برای 6 ماه از زمان باقی مانده قرارداد، که فراتر از تصور و انتظار سرخپوشان بود. همین ماجرا، مصلح را از پرسپولیس دورتر کرده است. حالا، فقط در شرایطی مصلح پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد که آرام طبع، برای جدایی از باشگاه رضایت بدهد و سپیدرود هم حاضر شود مبلغ رضایتنامه را تا حد زیادی کاهش دهد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-06 14:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر