فهرست
رشته‌های برانکو؛ پنبه‌های بیرانوند
رشته‌های برانکو؛ پنبه‌های بیرانوند

رشته‌های برانکو؛ پنبه‌های بیرانوند

آی‌اسپورت- برای دومین بازی پیاپی علیرضا بیرانوند نقش اصلی را در از دست رفتن امتیازهای پرسپولیس داشت تا ضعف‌های او حالا به طور واضح‌تر دیده شود. در دیدار امشب شاگردان برانکو به هر سختی‌ای که بود دو بار در اصفهان از سپاهان پیش افتادند اما بیرانوند همه رشته‌های هجومی برانکو را در خط دروازه پنبه کرد تا قرمزها از دو دیدار آخر خود در لیگ برتر فقط یک امتیاز به دست آورده باشند. دروازبان شماره یک پرسپولیس روی هر دو گل سپاهان ضعیف کار کرد و یک بار دیگر ثابت شد رانت دفاع مستحکم تیم برانکو بوده که بیرانوند را تا شماره یک تیم ملی بالا کشیده. دروازبانی که حداقل در ماه‌های اخیر نشان داده نشانی از شماره یک بهترین تیم ایران و بهترین تیم ملی آسیا ندارد. بیرانوند که در بازی با پیکان هم خروج اشتباهی داشت و روی خوش شانسی و دفع زودهنگام مدافع پرسپولیس دروازه‌اش تهدید نشد، این بار هم در تصمیم‌گیری مردد ماند و بین بیرون آمدن و نیامدن ضربه مروان حسین وارد دروازه‌اش شد. بیرانوند روی گل دوم هم می‌توانست واکنش بهتری داشته باشد اما ضربه علی‌محمدی از بین پاهای او به تور رسید تا گل دوم شاگردان برانکو هم از دست برود.

به وضوح دروازبان پرسپولیس از آمادگی به دور افتاده و البته شاید بهتر باشد که بگوییم پرده‌ها افتاده و ضعف‌های این شماره یک بیشتر دیده می‌شود. مدت‌ها بود که پشت مدافعان مستحکم تیم ملی و پرسپولیس بیرانوند هم به عنوان دیواری محکم شناخته میشد؛ حالا اما او به تنهایی باید این دیوار را دوباره بسازد و شخصیت دروازبانی خود را بازتعریف کند. تداوم این ضعف‌ها و اشتباه پشت اشتباه بیرانوند را از شماره یک تیم ملی دور خواهد کرد؛ و البته که برانکو هم تعارفی با بازیکنان ناآماده نخواهد داشت.

۴۳ ۲۵  
آی اسپورت
2017-09-21 21:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۵ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
واقعاً بیرانوند گند زد. دو گل مفت. بازیکنان پرسپولیس هم از سر شکم سیری بازی کردند و مشخص بود تمرکزشون روی بازی با الهلاله. انشاأالله الهلال را بترکونند.
عارف
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
بازی خوبی بود دلمون خوش بود بعد سالها یه دروازبان خوب داریم از اون موقع که واسه قهرمانی سر هوادارن پرسپولیس منت گذاشت دلمو زد اگه من مربی بودم بهش میفهموندم تو چه تیمی داره بازی میکنه تیمی که 20 سال قهرمان مطلق ایران بود و همیجوری پرطرفدارترین تیم ایران نشده که تو براش کلاس میزاری رادشویچ هم دروازبان خوبیه امیدوارم برانکو از رادشویچ هم تو لیگ استفاده کنه
عارف
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۲۶
بازی قبل که اونجوری سوتی داد و این بازی هم رو هردو گل مقصر صددرصد بود اینقدر بچه ها تلاش میکنن گل میزنن این اقا همه رشته های مارو خیلی راحت با لایی خوردنو بیرون اومدنو نیومدن پنبه میکنه یاد اون روزا افتادم که میثاق معمارزاده یه نفره گل تیمو به فنا میداد یعنی من اگه دروازه وایمیسلدم از میثاق کمتر گل میخوردم... خیلی شاکیم از بیرانوند.. به قول دوستمون از اون روز که مصاحبه کردو قهرمانیو کوبید تو سر هوادارا از چشمم به کل افتاد من موندم اخه با این همه اشتباه چرا برانکو به رادو بازی نمیده؟؟
۱
فرهاد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
پرسپولیس خودش را کشته بود با کمک داور مساوی گرفت وقت ان است به سرورتان سپاهان تعظیم کنید
۱
مصطفی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
اتفاقا برانکو تا مارو دق نده ول کن این عوضی نیست
موراتا
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۴
دقیقا ، میتونست هر چند بازی یکبار رادو رو استفاده کنه تاهم اون آماده بمونه هم بیرانوند بی انگیزه نشه الان بیرانوند ضعیف شده رادوهم اینقدر بازی نکرده که بازی دادنش حداقل جلوی الهلال ریسک غیرمعقولیه
TITI
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
سگ رادوشویچ به این اوسگول شرف داره.
اگه این شماره یک باشه قهرمانی این فصل پر
سامي
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
تا الانشم دفاع هاي خوب پرسپوليس جورشو ميكشيدن ،،،، قشنگ تبديل شده به پاشنه آشيل تيم ....
رضا
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
حاظرم قسم بخورم با این بریم جام جهانی یه ساوی هم نمیگیریم. اصلا در حد گلری حتی تو لیگ برترم نیست. ایشون باید بره دسته یك.
رضا
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
جای سیدجلال خالیه
وحيد پرسپوليسي
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۹
بوژي و سيد جلال آماده باشيد كه به تيم اضافه ميشيد از اين هفته...
سید احسان
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۹
کاش دو سه بازی به رادوشویچ اجازه دیده شدن بدهند
SirNic
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۱
از لحاظ ذهنی اماده نیست، تو نفت خوب بود ولی هنوز تو پرسپولیس نه در ضمن خیلی تو جو بازی گم میشه حواسش پرت میشه، از اون دست بازیکنانی هست که تو تمرین عالیه ولی وقت بازی رسمی استرس داره، یه روانشناس باید روش کار کنه...
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
اعتقاد ندارم تو نفت عالی بوده باشه ؛ اونجا هم همینطوری بوده فقط تو بازی پخش مستقیم خوب بود مثل خیلی از بازیکنهای دیگه که جلوی قرمز و ابی انگیزه
دارند.
یادمه تو یکی از بازیهای نفت تو لیگ قهرمانان هم خروج بدی داشت از این دست اشتباهات زیاد می کرد منتها پخش مستقیم نبود نمی دیدیم.
۷
محمد
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۲
حیف نون
شما جوش نزن
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۲
شیرت خشک میشه...

ناراحتید برید ببینید چرا زیر چشم شماره 1 استقلال کبوده...
اصغر
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۲۳
یعنی یک بار هم نشد که بگیم این آدم باعث کسب امتیاز شده. فقط باعث سکته دادن طرفداران پرسپولیس است. یک چیزهایی تو مایه های سوشا است.
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۴۰
سوشا در تیمی که فقط حمله میکرد و دفاع کردن اصلا بلد نبود تنها بود اما ایشون توی این تیم خوب که دفاع کردن را می فهمه ؛ داره اشتباهات بدی میکنه.
سوشا در معدود گلها صدرصد مقصر بود ولی ایشون تو تیم ملی و اینجا و بازی ذوب پارسال تو تهران کاملا مقصراست.
بهتر است حواسش را جمع کند وگرنه تو روسیه حتی ذخیره هم نمی تواند باشد
محمد
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
خیلی وضع بیرانوند خرابه.این بازی را کیروش ببینه شک نکنید خط میکشه روش.خیلی په په هست.سه امتیاز پرسپولیس را پروند با این دماغش
لعنت به برانکو واین ترکیبش
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۳
لعنت به تونلوند..لعنت به عنصاری..لعنت به شجاع سوتی..لعنت به ماهوادارا که شماها رو بزرگ کردیم.. سیدجلال کدوم گوریه آخه..بااین اوضاع روبرو الهلال سوراخیم
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۷
تکرار می کنم جمله تاریخی اسطوره کبیر تیمتون رو :
آبو بریز همونجا که میسوزه....
اسطوره همیشه اسطورست
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
همین اسطوره۸سال آبو کامل ریخت همونجاتون فرزادخان قلابی
فرهاد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
دو سوال است کسی میتواند جواب دهد: اگر پنالتی پرسپولیس درست بود چرا وقتی پیراهن بنگر در درگیری کرنر در دربی پاره شد پنالتی نگرفت؟ درگیری های کرنر پنالتی نیست و داور باید بازی را متوقف و تذکر می داد. دوم اینکه چرا ناظر بازی تعویض سپاهان را 5 دقیقه طول داد تا پرسپئلیس از جای خالی پورقاز به سپاهان ده نفره گل بزند؟ اگر این اتفاقات برعکس بود انوقت نظر هواداران پرسپولیس چه بود ایا ان موقع سپاهان مافیا نبد؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر