فهرست
گزینه عجیب سرپرستی تیم ملی/ منتقدِ کی روش کنار او می نشیند؟
گزینه عجیب سرپرستی تیم ملی/ منتقدِ کی روش کنار او می نشیند؟

گزینه عجیب سرپرستی تیم ملی/ منتقدِ کی روش کنار او می نشیند؟

آی اسپورت- داستان کشدار حضور یا عدم حضور کارلوس کی روش در تیم ملی در سال های پیش رو، بالاخره با تغییر موضع وزارت به پایان رسید تا مربی پرتغالی، همچنان روی نیمکت هدایت ایران باقی بماند.  حالا دغدغه جدی فدراسیون فوتبال، انتخاب سرپرست جدید برای تیم ملی است و از «امیر عابدینی» به عنوان فردی یاد می شود که این سمت را بر عهده خواهد گرفت. اینکه با توجه به سن و سوابق عابدینی، این پست انتخاب مناسبی برای او به شمار می رود یا نه، بحث جداگانه ای می طلبد. آنچه بعد از مطرح شدن نام عابدینی به عنوان سرپرست تیم کی روش بیشتر از همه چیز جالب به نظر می رسد، می تواند سابقه مصاحبه های او علیه این سرمربی باشد.

امیر عابدینی، یکی از منتقدان عملکرد کارلوس کی روش در تیم ملی محسوب می شود. او در مصاحبه هایش، نتایج تیم ملی در زمان حضور این مربی پرتغالی را هم ردیف با «ناکامی» قرار داده و این مربی را به «نادیده گرفتن منافع ملی ایران» متهم کرده است. او حتی زمانی انتقادهایش را تا جایی پیش برده که خط خوردن پیاپی دروازه بان ها و شماره یک شدن علیرضا حقیقی در تیم ملی را «مشکوک» توصیف کند.

انتخاب عابدینی به عنوان سرپرست تیمی که نفر اول نیمکت اش کارلوس کی روش است، از آن تصمیماتی ست که تنها از فدراسیون فوتبال ایران برمی آید. فقط اینجا می توان کسی را که توی مصاحبه اش گفته :«یکی باید جلوی کی روش بایستد»، کنارِ این مربی روی نیمکت تیم ملی نشاند!

     
آی اسپورت
2015-04-26 15:36:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر