فهرست
سایپا 2-2 پرسپولیس/ بار کج در کرج!/ برانکو حالاحالاها نمی‌برد
سایپا 2-2 پرسپولیس/ بار کج در کرج!/ برانکو حالاحالاها نمی‌برد

سایپا 2-2 پرسپولیس/ بار کج در کرج!/ برانکو حالاحالاها نمی‌برد

ای آسپورت- دو تیم سایپا و پرسپولیس، از چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران در کرج به مصاف هم رفته اند با گزارش توئیتری آی اسپورت از مسابقه همراه باشد.


- خانزاده روی نیمکت. این خبر، برای هواداران پرسپولیس خوشحال کننده است. حالا آن ها مطمئن شده اند برانکو تفاوت های زیادی با درخشان دارد.

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، بابک حاتمی، مایکل اومانا، رضا نورمحمدی، علی عسکر، احمد نوالهی، مهرداد کفشگری، مخمد نوری، گابریل، امید عالیشاه، مهدی طارمی.

ترکیب سایپا: حامد فلاح زاده، ابراهیم شکوری، حامد شیری، وحید محمدزاده، علی زینالی، حکیم نصاری، سجاد مشکل پور، روزبه شاه علی دوست، محمد نزهتی، مجید ایوبی، میلاد میداوودی.

دقیقه 10- خبری از موقعیت جدی گل در مسابقه نیست. سایپایی ها برای به گل رسیدن روی پرتاب های بلند حساب می کنند و به نظر می رسد پرسپولیسی ها برای حمله کردن، منتظر معجزه هستند

13- سایپا تیم برتر مسابقه است. آن ها بر خلاف حریف، به بازی روی زمین اصرار دارند.

25- فرناندو گابریل به طور کلی میانه ای به گل زدن ندارد. هافبک برزیلی روی ارسال ضربات ایستگاهی توانایی جالبی دارد اما اگر این ضربات برای مستقیم نواخته شدن در اختیار او قرار بگیرند، نهایتا توپ به دیوار دفاعی می خورد. 


30-هفته های خوب احمد نوراللهی در پرسپولیس، حالا با گل تماشایی او تکمیل می شود. احمد قدر ارسال خوب گابریل را می داند و با پشت سر توپ را به تور دروازه فلاح زاده می چسباند.

37- دیگر خبری از میدان داری بازیکنان سایپا در مسابقه نیست. آن ها عقب کشیده اند و این فرصت را ایجاد کرده اند تا نبض بازی، در اختیار پرسپولیس قرار بگیرد.

39- بعد از حضور در استودیوی نود، طارمی در تقابل با سپاهان آنقدر توپ خراب کرد که خیلی ها، بار دیگر موضوع نحس بودن این برنامه برای بازیکنان را مطرح کنند. طارمی در نبرد با لخویا نیز شرایط ایده آلی نداشت اما امروز، پاس عمقی عالی نوری را در شرایط تک به تک به گل دوم سرخپوشان تبدیل کرد.

42- چهره اش نشان نمی دهد اما امید عالیشاه، یکی از عشق دعواهای فوتبال ایران است. بعد از درگیری های دربی تهران و بازی النصر، او امروز مدام با حکیم نصاری درگیر می شود. آخرین درگیری این دو پیش از جدی شدن، با وساطت محمد نوری همراه شد.

45- مدافعان راست پرسپولیس، یکی از دیگری شاهکارترند. بعد از نمایش های حیرت انگیز خانزاده در جناح راست سرخ ها و تبدیل شدن او به اتوبان، حالا نوبت بابک حاتمی است که احتمالا به یاد دوران حضورش در سایپا، ارسال این تیم را وارد دروازه پرسپولیس کند!

46- تصویربرداری ورزشگاه انقلاب کرج هم در نوع خودش جالب است. در ابتدای نیمه دوم، اولین فردی که چهره اش را واضح تماشا می کنیم، راننده ماشین آتش نشانی ورزشگاه است!

50- این بازی، پرتماشاگرترین مسابقه فصل ورزشگاه انقلاب است. البته سکوهای خالی زیادی در این ورزشگاه دیده می شوند. از آخرین تجربه پر شدن ورزشگاه انقلاب، سال ها می گذرد!

54- ضربه سر حکیم نصاری، از فاصله نزدیک با دروازه سوشا مکانی به بیرون می رود. در فوتبال اما برای نزدیک بودن، هیچ پاداشی به تیم ها داده نمی شود. 

59- میلاد میداوودی که همواره بهترین بازی هایش را برابر پرسپولیس به نمایش می گذارد، امروز کم فروغ تر از آن بوده است که واویلا نام داشته باشد!

63- بابک حاتمی تصمیم دارد با دایو زدن و پنالتی گرفتن از شکوری، اشتباه نیمه اولش را جبران کند. حواس ترکی اما جمع تر از این حرفهاست که با کارت زرد، بالای سر حاتمی حاضر نشود.

65- مجید جلالی تعویض اولش را بالاخره انجام می دهد. نزهتی بازیکنی ست که زمین را ترک می کند تا ترابیِ جوان، وارد زمین مسابقه شود و تحرک نارنجی پوشان را افزایش دهد.

66- تمرکز دفاعی پرسپولیس از دست رفته است. شاید هم از ابتدا تمرکزی وجود نداشته و آن ها فقط خوش شانس بوده اند! حالا آن ها، سایپا را صاحب یک ضربه پنالتی بی دردسر می کنند.

67- واکنش سوشا روی پنالتی شیری، یادآور تلاش های علیرضا حقیقی برای مهار پنالتی در دیدار با عراق است. دو دو مساوی!


72- شاگردان برانکو، بالاخره به یاد آورده اند که باید به سمت دروازه حریف حمله کنند. ضربه سر خطرناک عالیشاه، اولین موقعیتی است که در ثانیه های تحول، نصیب پرسپولیسی ها می شود.

76- سفیدپوشان مهمان روی ضدحمله، فرصت ایده آلی برای گل زدن به حریف دارند. مهدی طارمی اما ترجیح می دهد پاس ندهد و یک تنه توپ را جلو ببرد. آخرین بازیکن سایپا، روی او خطا می کند اما داور ترجیح می دهد سخت گیر نباشد. پس، یک کارت زرد این ماجرا را ختم می کند. حتی اکر پرسپولیسی ها هنوز هم اعتراض داشته باشند.

85- وظیفه سازمانی خالقی فر از زمان ورود به زمین مسابقه، خطا گرفتن از بازیکنان حریف بوده است. هیچکدام از ضربات ایستگاهی پرشماری این دقایق پرسپولیسی ها اما ارتباطی با تور دروازه حریف برقرار نکرده اند.

90- برانکو در کنار زمین آرام و قرار ندارد. او مدام راه می رود و احتمالا به اشتباهِ انتخابِ پرسپولیس فکر می کند!

93- اشتباه در سوشا در خروج از دروازه، پرسپولیس را به دردسر می اندازد و سایپا را صاحب یک ضربه کرنر می کند.

94- مجید ایوبی، دروازه پرسپولیس را باز می کند اما داور، خطای سایپایی ها روی سوشا را می گیرد تا کام بک نارنجی ها کامل نشود. تصاویر آهسته، خطای چندانی نشان نمی دهند.


     
آی اسپورت
2015-04-26 18:43:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر