فهرست
بشار بعد از فینال آسیا جدا شود یا نیم‌فصل؟!
بشار بعد از فینال آسیا جدا شود یا نیم‌فصل؟!

بشار بعد از فینال آسیا جدا شود یا نیم‌فصل؟!

آی اسپورت - بشار رسن که در روزهای اخیر پس از بازگشت به ایران تلاش زیادی برای جدایی از پرسپولیس و حضور در تیم القطر انجام داد و تاکنون با پاسخ منفی مدیران باشگاه و کادر فنی مواجه شده، دیروز به عراق رفت. هافبک سرخپوشان برای شرکت در مراسم دومین سالگرد رحلت مادر خود و حضور بر سر مزار آن مرحومه به نجف می‌رود و سپس برای دیدار با خانواده‌اش راهی بغداد می‌شود.

مدیران پرسپولیس که مجوز جدایی بشار را صادر نکرده‌اند، به او تأکید کرده‌اند باید اواسط هفته خود را در تهران به کادر فنی معرفی کند. آنها همچنین نامه‌ای به باشگاه قطری ارسال و در آن تهدید کرده‌اند در صورت ادامه مذاکره با بازیکن تحت قرارداد پرسپولیس، از این باشگاه قطری به کمیته انضباطی فیفا شکایت خواهند کرد. در این روزها که گذشت جلسات متعددی میان بشار رسن، مدیر برنامه‌هایش و مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار شد که البته به جایی نرسید. باشگاه پرسپولیس اصرار زیادی دارد که بشار در پرسپولیس بماند اما این هافبک عراقی نمی‌تواند از مبلغ پیشنهادی هنگفت باشگاه قطری بگذرد. بشار خوب می‌داند با درخشش در تیم القطر می‌تواند توجه تیم‌های پولدارتر قطری را به خود جلب کند. بر این اساس اصرار دارد که در همین مقطع از پرسپولیس جدا شود. باشگاه پرسپولیس هم به خواست سرمربی خود اعلام کرده به هیچ‌وجه اجازه جدایی به این بازیکن عراقی نخواهد داد. طرفین در نهایت و پس از اصرارهای بشار رسن برای جدایی دوباره سر یک میز نشسته و مذاکره کردند.

شنیدیم این بار بشار درخواست کرده پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا شود اما مدیران باشگاه پرسپولیس گفته‌اند فوقش در نیم‌فصل و نقل و انتقالات زمستانی این اجازه را می‌دهند! طبق اعلام AFC دیدار فینال ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) در دوحه پایتخت قطر برگزار خواهد شد.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2020-10-20 08:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر