فهرست
چهره روز: گل به خودی آقای سوتی (عکس)
چهره روز: گل به خودی آقای سوتی (عکس)

چهره روز: گل به خودی آقای سوتی (عکس)

بابک حاتمی بالاخره موفق به گلزنی شد. دفاع راستی که نیم فصل اول در سایپا حضور داشت، به پرسپولیس آمد و برای سایپا گلزنی کرد! شماره نود و نه سرخ‌پوشان که حسابی روی اعصاب هواداران این تیم قدم می‌زند، در دو دیدار لیگ تمام تلاشش را برای گلزنی تیم حریف کرده بود. در دیدار با النصر هم یک پاس گل طلایی را تقدیم الراهب کرد. همان گلی که خوشحالی‌اش کلی جنجال به پیدا کرد و عرب‌ها سر پرسپولیس را بریدند.

هفته بیست و دوم لیگ برتر، پرسپولیس در تبریز به مصاف تراکتورسازی رفته بود که به لطف اشتباه بابک حاتمی، تراکتورسازی موفق شد تک گل سه امتیازی بازی را به ثمر برساند. چند روز بعد این تیم برای دیدار با النصر به عربستان رفت. در آن بازی هم بابک خان حاتمی یک پاس زیبا را تقدیم تیم حریف کرد تا در شرایط دو به تک، النصر گل سوم را هم به پرسپولیس بزند و شب عید پرسپولیسی‌ها خراب شود. حاتمی در دیدار این تیم مقابل راه‌آهن هم بعد از یک سوتی، مجبور به انجام خطا روی بازیکن حریف شد تا رضاییان از ضربه ایستگاهی، دروازه سوشا مکانی را باز کند. حالا چند روز بعد در انقلاب کرج، خود حاتمی دست به کار شد و دروازه سوشا را باز کرد. بابک حاتمی در دو دیدار قبلی که برانکو حضور داشت، در ترکیب نبود. حالا به لطف جنجال‌های خانزاده فیکس بازی کرد و توانایی‌هایش را به سرمربی جدید هم نمایش داد. حالا پرسپولیس سه دفاع کناری دارد به نام‌های خانزاده، علی‌عسگر و حاتمی. که در این شرایط بحرانی، هر کدام‌شان اوضاع تیم را وخیم‌تر می‌کنند. برای چند دقیقه شادی و استراحت کافی است عبارت «سوتی‌های مدافعان پرسپولیس» را در سرچ گوگل، تایپ کنید.

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-26 18:16:48
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
يكشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۲۷
ایول.خدایی خیلی خوب بود این مطلب.بالأخره یه سایت حرف دل ما هوادارارو زد.فقط دعا میکنم این فصل تموم شه که برانکو این دسته گلهای دایی و درخشانو بریزه بیرون که یه نفس راحت بکشیم.به خدا اگع هر بازی حاتمی و علی عسگر و نپزمحمدی و خانزاده اهراج بشن و هفت نفره بازی کنیم خیلی بهتر نتیجه میگیریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر