فهرست
تماس عجیب با راه‌آهنی‌ها؛ جلوی نساجی بازی نکنید
تماس عجیب با راه‌آهنی‌ها؛ جلوی نساجی بازی نکنید

تماس عجیب با راه‌آهنی‌ها؛ جلوی نساجی بازی نکنید

آی اسپورت – حرف و حدیث‌ها درباره بازی‌های هفته آخر لیگ یک روز به روز بیشتر می‌شود. امروز سرپرست باشگاه راه‎آهن از تماس‌های مشکوک و عجیب با بعضی از بازیکنان این تیم خبر داد. راه‌آهن هفته آخر میزبان نساجی است و تیم قائمشهری برای صعود به لیگ برتر باید این تیم را با اختلاف چندین گل شکست بدهد. اما حسن‌پور سرپرست راه‌آهن می‌گوید: «نمی‌توان این تماس‌ها را به تیم خاصی وصل کرد اما در روزهای اخیر زنگ‌هایی به بازیکنان ما زده شده تا در مقابل نساجی به میدان نرویم تا بازی 3-0 شود و نساجی با تفاضل گل کمتر راهی لیگ برتر نشود. البته ما با بازیکنان‌مان صحبت کردیم و با تمام قوا مقام نساجی بازی خواهیم کرد. ما می‌خواهیم از حیثیت خود دفاع کنیم تا شاهد فوتبال پاک باشیم. ما برای نشان دادن فوتبال پاک حتی از چند بازیکنی که قهر کرده بودن هم خواستیم تا برای این دیدار حضور پیدا کنند تا با تمام قوا مقابل نساجی قرار بگیریم.»

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-04-25 14:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
حقیقت ماجرا اینه که امسال نساجی و خونه با صرف هزینه های میلیاردی و داوری و دوپینگ به اینجا رسیدن. نساجی که برق رو نابود کرد.خونه به خونه هم که امتیاز بهمن رو خرید و دومینگ بازیکنش مثبت اعلام شد.
۴ ۱
محمد
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
نمیدونم کجایب هستی دلت از کجا پره نساجی پاکترین تیم لیگ ماست ۳۰ساله تلاش میکنیم فونبالی صعود کنیم اگه قرار بود تبانی کنیم اینجا نبودیم....دو بازیکن برق اگه نمیومدن نساجی مبرفتن تیم دیگه مدیر شیرار بخاطر جبران هزینه باریکناشو فروخت.فوتبال حرفه ایی شده وقتی بازیکن خوب تو بازار هست معلومه میخرنش...چرا نمیگی بقبه بازیکنان برق کجا رفتن ..
۲
فرناز آبیدل
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۵
تیم با مدیریت فاسدی به نظر میرسه خونه به خونه.... سرشار از موارد مشکوک ‌و فشار و جنگ روانی و پنالتی و ... برای قلع و قمع رقبا و صعود خود بازی نبوده تا اینجای فصل که اجرا نکرده باشن... امروزم که جنگ روانی تازه ای راه انداخته واسه به هم زدن تمرکز نساجی و تهمت های تازه به سرمربی و ...
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر