فهرست

نفت 2 - ملوان صفر/ داش علیمنصور شانه به شانه تونی

 

داور: بیژن حیدری کمک ها: حسن ظهیری، جلیل شعرانی

اخطار: امیری (63) از نفت

 

نفت تهران: علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، لئوناردو پادوانی، سیامک کوروشی، وحیدی حمدی‌نژاد، علیرضا عزت کرامت، آرش رضاوند(71 عباس بوعذار)، حسین ابراهیمی (61 مطهری)، ایمان مبعلی، وحید امیری، غلامرضا رضایی

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

ملوان بندرانزلی: ایمان صادقی، حسین کنعانی، عزت الله پورغاز، ابوالحسن جعفری، عزیز معبودی، پژمان نوری(72 محرمی)، سعید یوسف‌زاده(70 محمد آبشک)، مازیار زارع، محسن یوسفی، رضا اعتمادی، فرزاد حاتمی

سرمربی: فیروز کریمی

 

شرح گل‌ها:

1 – 0 (نفت تهران) : حسین ابراهیمی با سرعت بالا و حضور به در محوطه جریمه ملوانان، توپ ارسالی غلامرضا رضایی را با ضربه ای دیدنی و محکم و با پای چپ وارد دروازه ایمان صادقی کرد.

2 – 0 (نفت تهران) : ارسلان مطهری تنها 5 دقیقه بعد از ورود به زمین از روی ضربه کرنر ارسالی ایمان مبعلی توانست با ضربه سر دروازه ملوانان را برای بار دوم باز کند. این گل در دقیقه 66 به ثمر رسید.

 

دقایق حساس:

دقیقه 06 – پاس رو به عقب مازیار زارع را ایمان صادقی با دست دریافت کرد و توسط داور مسابقه ضربه خطای دو ضرب داخل محوطه جریمه ملوانان اعلام شد اما این ضربه را حسین ابراهیمی ازموقعیتی خوب به بیرون زد.

دقیقه 14 – عزیز معبودی از پشت محوطه جریمه نفتی ها ضربه ای محکم را به سمت این دروازه فرستاد اما این ضربه با برخورد به پای مدافعان به کرنر رفت.

دقیقه 14 – ضربه کرنر ارسالی پژمان نوری به مازیار زارع رسید و ضربه دیدنی او توسط بیرانوند به کرنر رفت.

دقیقه 17– جعفری در حمله ای سریع توپی را به سمت دروازه نفتی شوت کرد اما این توپ به پژمان نوری رسید و در حالی که وی با بیرانوند تک به تک شده بود این موقعیت ایده آل را از دست داد.

دقیقه 31 – شوت محکم آرش رضاوند از پشت محوطه جریمه ملوانان با اختلاف کمی از کنار این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 38 – ضربه فنی مازیار زارع با اختلاف کمی از کناردروازه نفتی ها به بیرون رفت.

دقیقه 65 – شوت زیبای مازیار زارع تیرک دروازه تیم نفت را به لرزه درآورد.

دقیقه 68 – سانتر پژمان نوری را عزت اله پورغاز برای ملوانی ها به گل تبدیل کرد اما داور مسابقه این توپ را آفساید اعلام کرد و گل را نپذیرفت.

 

حاشیه‌های بازی:

*هواداران تیم ملوان به شدت از تعویض پژمان نوری شاکی بودند چرا که آنها معتقد بودند بهترین بازیکن این تیم در این بازی پژمان نوری بود.

*پس از به بازی آمدن صادق محرمی، در حالی که گوینده ورزشگاه مشغول اعلام نام وی بود، صدای ناظر بازی و البته خنده گوینده ورزشگاه از بلندگو پخش شد.

     
آی اسپورت
2015-04-26 18:57:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر