فهرست
اولیویرا: رحمتی نبود گل‌های بیشتری می‌زدیم
اولیویرا: رحمتی نبود گل‌های بیشتری می‌زدیم

اولیویرا: رحمتی نبود گل‌های بیشتری می‌زدیم

آی‌اسپورت- تونی اولیویرا سه امتیاز بازی با پیکان را هم کسب کرد تا مجموع امتیازات این تیم به 53 امتیاز برسد. حالا باید آماده سه بازی دشوار با صبای قم، استقلال و نفت تهران باشند. سه دیداری که در دو بازی میزبان هساتند و در تنها دیدار خارج از خانه‌شان باید در آزادی به مصاف استقلال بی‌انگیزه بروند. صحبت‌های سرمربی محبوب تبریزی‌ها را در کنفرانس مطبوعاتی پس از پیروزی مقابل پیکان می‌خوانید:

سدی به نام رحمتی: ما می‌توانستیم در نیمه اول گل‌های بیشتری زده و نتیجه را کاملاً عوض کنیم اما مقابل دروازه‌بانی قرار گرفتیم به نام رحمتی که خیلی خوب کار می‌کرد. پیکان تیم خیلی سرسختی است. من فکر می‌کنم تا به امروز آنها بهترین خط دفاع را داشته‌اند هرچند خط حمله خوبی نداشته‌اند. در نیمه دوم شاهد ارائه فوتبالی مستقیم از سوی دو تیم بودیم. چند اشکال داشتیم که می‌دانستیم آنها را چطور رفع کنیم و این کار را انجام دادیم و در آخر می‌توانم بگویم این پیروزی و برد کاملاً عادلانه بود.

 

تراکتوری‌های پیکان: آنها بازیکنانی مثل نصرتی و دقیقی دارند که قبلاً در تیم تراکتورسازی بازی می‌کردند و کمک زیادی به این تیم در زمان حضور خود انجام دادند. این دو بازیکن قبل از آغاز بازی برای من گل هم آوردند.

 

هنوز تراکتورسازی قهرمان نشد: اگر امروز کل بازی‌ها تمام می‌شد می‌توانستیم بگویم راه قهرمانی را رفته‌ایم و قهرمان شده‌ایم اما هنوز زود است در این مورد صحبت کنیم، چون سه بازی مهم دیگر باقی مانده و خیلی راه در پیش داریم.

     
آی اسپورت
2015-04-26 19:18:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر