فهرست
مورینیو: این بهترین بازی‌ای بود که از جان تری دیدم
مورینیو: این بهترین بازی‌ای بود که از جان تری دیدم

مورینیو: این بهترین بازی‌ای بود که از جان تری دیدم

آی اسپورت - ژوزه مورینیو سرمربی چلسی، به تمجید از جان تری کاپیتان تیمش پرداخت و مدعی شد این بازیکن بهترین عملکرد دوران فوتبالش را در تساوی بدون گل مقابل آرسنال به  نمایش گذاشته است.

چلسی در ورزشگاه امارات، آرسنال را متوقف کرد و حالا با دو برد می‌تواند قهرمانی خود در رقابتهای این فصل لیگ برتر را تضمین کند. جان تری هم در قلب دفاعی چلسی عملکردی داشت که مورد تمجید مورینیو قرار گرفت. مورینیو گفت تیمش در این بازی به آنچه شایسته‌اش بود رسیده: «ما آنچه می‌خواستیم را به دست آوردیم.» وقتی خبرنگاری از او پرسید مزیت این تساوی در چیست مورینیو گفت: «آن را به شما می سپارم که بروید و آنالیز کنید.» سرمربی پرتغالی چلسی در ادامه گفت: «معتقدم تیمم مقابل یک تیم خوب، خیلی عالی کار کرد، تیمی که در رده دوم جدول قرار دارد و لحظاتی قبل از بازی با توجه به شکست منچستریونایتد فهمید که جایگاهش دست کم در رتبه سوم جدول، تضمین شده است. بنابراین آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و همه چیز را برای برد خود گذاشتند، اما به نظرم بازی تحت کنترل ما بود و ما واقعا خوب کار کردیم.» مورینیو در مورد تری گفت: «در رختکن به جان گفتم در این پنج شش سالی که با هم هستیم بازیهای خوب زیادی از او دیده‌ام ولی به نظر من از نظر کارهای دفاعی این بهترین عملکردی بود که من تاکنون از جان تری دیده‌ام.»
چلسی سه بار در نیمه اول معتقد بود که داور باید به سود این تیم پنالتی بگیرد، مورینیو با اینکه گفت مایکل اولیور داور بازی مرتکب اشتباهاتی شده ترجیح داد نظر صریحی در مورد پنالتی‌ها ندهد و روی عملکرد تیمش تمرکز کند: «نظری ندارم، نظری ندارم! نمی‌خواهم نظر بدهم چون شما هم تصویر را دارید و هم تکنولوژی و کارشناس برای آنالیز کردن این صحنه‌ها را.»

     
آی اسپورت
2015-04-26 21:53:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر