فهرست
حمله مالک خونه به خونه به نکونام و رحمان رضایی
حمله مالک خونه به خونه به نکونام و رحمان رضایی

حمله مالک خونه به خونه به نکونام و رحمان رضایی

آی اسپورت – ناکامی باشگاه خونه به خونه در رسیدن به لیگ برتر باعث ناراحتی شدید مالک این باشگاه شده. حسن زاده که از روزهای گذشته جنگ روانی علیه نکونام و نساجی را استارت زده بود حالا با ادبیاتی تند اتهاماتی جدید به نساجی و همچنین برق شیراز حریف دیروز خونه به خونه و سرمربی اش یعنی رحمان رضایی زده. صحبتهای عجیب مالک خونه به خونه را از قول ایرنا برایتان نقل می کنیم:" همه شما دیدید که یک عده مازندرانی امروز چکار می کردند، برای چی ؟ چون از تیم حریف پول گرفته بودند.آنها پاداش گرفته بودند که جلوی ما ضد فوتبال بازی کنند و این بازی برابر برق جدید شیراز ضد فوتبال بود.آقایانی که سرمربی تیم های دیگر شدید ، باعث افتخار ما هستید ، اما این فوتبال نیست ، این ضد فوتبال است."

 

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-04-30 08:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
استقلالیم با افتخااااااااااااار
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۳
این وصله ها به نکونام نمیچسبه،حالا که میبینی تو یه تیم دیگه موفق شده وصعودکرده ازسوزشت داری این حرفها رو میزنی،اتفاقا چوب خداس که خوردی،چوب خدا که صدا نداره،نکونام با یه تیم دیگه صعودکرد وتیمی که ازش کنارگذاشته شده بود رو کنارگذاشت
محسن
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۲۹
حتی اگر نکونام فاسد باشه یا رحمان رضایی پول گرفته باشه یا فکری دوپینگ کرده باشه.....این حرف زدن درسته اخه؟! برق شیراز رو نتونستین ۳ یا ۴ تا بزنی تقصیر بقیه اس؟ تفاضلت بهتر از نساجی بود نتونستی حفظش کنی تقصیر بقیه اس؟ اگر درست هم بگی و حق با تو باشه بدون مدرک که نمیشه هی حرف زد!!!
اشکان4
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
برق شیراز از اول تا آخر بازی ضدفوتبال بازی کرد
و بازی رو میخوابوند
دروازه بانشون یکسره روی زمین دراز بود
واقعا برای چی؟
رحمان رضایی ازت بدم اومد
تبریک به نساجی
ولی رحمان رضایی این وسط خودشو خراب کرد متاسفم براش
۲
reza
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
با افتخار یک تاجیم . ولی از این که نساجی تیمه با ریشه و با قدمت مازندران به لیگ برتر برگشت خوشحالم . حقه استان مازندران بود بااین همه بازیکن یه تیم خوب تو لیگ برتر داشته باشه." نساجیه دااا بمیرم بمیرم"
امیر
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
حق با خونه به خونه هست چرا برنامه نود قبل از بازی اخر ایتم نساجی رو پخش کرد این اوج بی انصافیه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر