فهرست
گزارش ویژه: تغییر موضع خودجوش منتقدان سرمربی تیم ملی؛ کی میگه کی روش بده؟
گزارش ویژه: تغییر موضع خودجوش منتقدان سرمربی تیم ملی؛ کی میگه کی روش بده؟

گزارش ویژه: تغییر موضع خودجوش منتقدان سرمربی تیم ملی؛ کی میگه کی روش بده؟

آی اسپورت - حالا که کارلوس کی روش در تیم ملی ماندنی شده و وزارت ورزش تاکید کرده که مخالفان کی روش باید از فدراسیون فوتبال بروند، تمام منتقدان سرمربی تیم ملی، به صورت خودجوش! تبدیل به حامی او شده اند. بعد از آنکه دیروز دبیرکل فدراسیون فوتبال مدعی شدکه هیچ وقت موافق جدایی کی روش از تیم ملی نبوده، حالا نوبت به نایب رئیس فدراسیون فوتبال رسیده تا از مرد پرتغالی حمایت کند. محمود اسلامیان که با سایت کاپ مصاحبه کرده گقته که مربی و سرپرست تیم ملی باید با نظر مستقیم کی روش انتخاب شوند و این حق سرمربی تیم ملی است که حتی در مورد سرپرست هم تصمیم گیری کند.

اسلامیان در شرایطی حالا وارد جبهه حامیان کی روش شده که 30 فروردین بعد از جلسه اش با وزیر ورزش حرفهای عجیبی در مورد سرمربی تیم ملی زده بود. او گفته بود: آقای کی‌روش صددرصد مشکلاتی دارد که باید شجاعت گفتن آن وجود داشته باشد.شما کارنامه آقای کی‌روش را بررسی کنید تا متوجه خیلی چیزها شوید. ایشان پیش از اینکه به ایران بیایند، در منچستر، پرتغال، رئال مادرید و یک دوره کوتاه هم در امارات حضور داشته است اما سوال این است که در کدام تیم موفق بوده است؟ جواب فقط منچستریونایتد است جایی که همکاری بسیار خوبی با آلکس فرگوسن داشته است. اما او هرگز به عنوان سرمربی اتفاق های خوبی را رقم نزده است. ایشان از نظر فنی مربی نمونه ای است اما در هر جا که بوده، مشکلاتی را پیش آورده که به نظر من به دلیل مدیریت است.

اسلامیان در بخش دیگری از حرفهایش گفته بود که مقبولیت بین 23 بازیکن هنر نیست اما حالا می گوید که کی روش را از نظر فنی قبول دارد.

     
آی اسپورت
2015-04-27 10:40:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر