فهرست
سود سرشار تراکتور؛ شش سرباز مجانی!
سود سرشار تراکتور؛ شش سرباز مجانی!

سود سرشار تراکتور؛ شش سرباز مجانی!

آی اسپورت – بلافاصله پس از پایان محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات، این تیم با جذب ۷ بازیکن جدید بازگشت پر سر و صدایی داشت. احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور، امید عالیشاه، دانیال اسماعیل‌فر، قائم اسلامی‌خواه، رضا شربتی و جوردی مارتینز آلمیدا خریدهای جدید تراکتورسازی بودند. خریدهایی که شش‌تا از هفت‌تای آن‌ها، بدون پرداخت مبلغی و به عنوان بازیکن سرباز با این باشگاه قرارداد بستند.

تراکتورسازی با اضافه شدن این ۶ نفر، حالا ۱۴ بازیکن مجانی در ترکیبش دارد که بسیاری از آن‌ها، بازیکن تیمی دیگر بودند و بدون میل باشگاه مبدا، با تراکتوری‌ها قرارداد بستند. این فصل، سازمان لیگ رقم قرارداد بازیکنان را اعلام نکرد اما اگر قرار باشد قیمت بازیکنان را بر اساس رقم پارسال هم در نظر بگیریم، تراکتورسازی سود هنگفتی بابت استفاده از بازیکنان سرباز کرده است.

فصل پیش عالیشاه ۹۵۰ میلیون، مهدی پور ۷۰۰ میلیون، پهلوان ۷۰۰ میلیون، اسماعیلی فر ۴۰۰ میلیون و شربتی ۱۰۰ میلیون با باشگاه‌هشان قرارداد بستند. هادی محمدی هم دو فصل پیش، قراردادی ۳۵۰ میلیونی با ذوب آهن داشت. یعنی با محاسبه رقم قرارداد سال‌های قبل، تراکتورسازی از استخدام این ۶ نفر به تنهایی بیشتر از سه میلیارد تومان سود کرده است. ۸ سرباز دیگر، رقم قراردادی که رسما در سازمان لیگ اعلام شود نداشتند اما هر چقدر هم قرار باشد رقم قراردادشان را کم و مثل شربتی، در حد ۱۰۰ میلیون تومان در نظر بگیریم باز هم سود تراکتورسازی از ۴ میلیارد تومان عبور می‌کند.

۶ خرید جدید بدون پرداخت هزینه و داشتن ۱۴ بازیکن رایگان، امتیاز ویژه‌ای برای تیم این فصل گل محمدی است. امتیازی که لیگ پانزدهم که همزمان بازیکنانی مثل رفیعی، خلیل‌زاده، رحمانی، عبدالله‌زاده و کریمی در این باشگاه حضور داشتند به نتیجه موفقی منتهی نشد اما این بار گل‌محمدی امیدوار است با امتیاز بازیکن سرباز و ستاره‌هایی بزرگی که بدون زحمت جذب کرده، نتایجی متفاوت با نیم فصل اول بگیرد.

 

90tv

۵ ۱۶  
آی اسپورت
2017-12-27 10:40:00
نظر دهید

۱۶ نظر
Sina
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۶
چقد کثیفه این تیم چقد کثافت کاری میکنن بخاطرش
سروش و بختیار مفتی رفتن ی چندرقاز هم میدادن بهشون چه وضعشه
ali
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
طرف فارغ التحصیل دکترا از دانشگاه تهرانه، یا پزشک هست یا دندانپزشکه، باید بره لب مرز پا بچسبونه، یا با ماهی 160هزار تومن تو سن 28-30سالگی بعد از 20سال درس خوندن مفتی مریض ببینه،
بعد اینا چارتا لگد به توپ میزنن! دیپلم هم ندارن! شاکی هم هستن که چرا باید تراکتور بازی کنن یا قرارداد چند صد میلیونیشون چرا از بقیه باشگاه ده درصد کمتر؟
یا مثل اون نوراللهی شاکی که چرا اموزشی رو بهش نبخشیدن؟! که اخرم بخشیدن!!

مملکتی که این نظام عادلانشه، وای به حال تحصیل کرده هاش.

یاد مرحوم حجازی بخیر که گفت: کجای این مملکتمون پاکه که فوتبالش پاک باشه؟!
۹
رضا
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
حرومه والا.
۳
علی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۵۹
سروش و بختیار باید به خاطر جعل پایان خدمت باید میرفتن دادگاه نظامی و بعدش شلاق و خدمت. از این لطف بزرگتر بهشون که با رفتن به تراکتور گندکاریشون ماست مالیزاسیون شد؟
۱
aliReza
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۸
مفت خور ترین و کثیف ترین تیم ایران تا کی باید به بقیه تیم ها ظلم بشه؟؟ مگه میشه یه تیم 14تا بازیکن مجانی به خاطر سربازی بگیره
اراز
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۴۳
مفت خور تیمهای دردانه پایتخت هستن که پولی را که باید خرج عمران کشور و رفع محرومیت بشه رو به بازیکنانی می‌دهند که فساد اخلاقی دارن و یا مسرت بازیکنان بنجل خارجی مسخره دست آخر هم با کمک فدراسیون و کمیته داوران کسب مقام میکنم و میرم در آسیا با فجاعت تمام حذف میشن
محمد
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱

تیم تراکتور رو هم از مزایای سودهای سرشاری که تیمهای مثل فولاد ذوب سپاهان پیکان سایپاا از کارخونه جاتی که شخصی نیست و بیت المال هست بهره مند کنید مد چوب لای چرخ بذارین . یا لااقل مثل تیمهای سرخابی بیت المال خور از بوجه ورزش بوجه بدین بعد چوب لای چرخ بزارین


تا حالا از تراکتور سازی مطلب گذاشتین بپرسین که چرا سپاه و کارخونه دو ساله کل بوجه تیم رو قطع کرده یا چرا هر سال بوجه رو نصف کاهش دادن و 3 سال پیش کل پولی که دادن شد 2 .5 میلیارد ؟؟؟؟؟؟
علی تراکتوری
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۰
واقعا گل گفتی اینا فهم ندارن که سپاه به عنوان سهامدار اصلی تراکتور فقط بازیکن سرباز میده همین !!
به خدا راضی هستیم بودجه ما هم از وزارت ورزش تعیین بشه بعد به جای ما سپاه پرسپولیس یااستقلال رو بردارخ
ناشناس
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
سایپا بیت الماله ؟ اسم این کار سرمایه گذاری هست مثلاً همین سوراختور بازم قهرمان نمیشه بازم آسیا گند میزنه ولی پرسپولیس می‌ره بالا استقلال از گروهش صعود می‌کنه ذوب و سپاهان خاطره های فینالیست و سومی دارن ولی باز تراکتور درس نمیشه در ضمن خیلی از طلبکاران همین تیم ها مردن یعنی ده میلیارد فقط دو باشگاه بدهی زنده دارن نصفشون هم مثل مرفاوی و مجیدی می‌بخشند بقیه هم با پولشون افتخار کسب می کنند صبا از این که اسپانسر بدهی ها را میده نه دولت اونم به همراه طرفدار
۴
علی تراکتوری
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
درجواب ناشناس
میزانش الان دو تا قهرمانی لیگ داشتیم
ما که چرت پولیس یا سپاهان نیستم کسی هوای ما رو داشته باشه!!
حالا خوبه حتی خود وزیر هم گفته بود در حق تراکتور ظلم شده!!
۵
رضا در پاسخ محمد
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۱۶
شما راجب فولاد نظر نده ما به اندازه کافی بازیکن تحویل لیگ دادیم شما با اینکه سرباز مفتی میگیرید بازم بیشتر از ما خرج میکنید ما هیچ وقت بازیکن بالای یک میلیارد نداشتیم .بیشتر بحث روی حروم خوریه شماست که مفت و مجانی حاصل دست رنج تیمهای دیگرو میخورید.روتو کم کن .
۳
یاشاسین تراکتور
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
دیدیم چرتپولیس چطور افتخار آفرید با شیش تایی شدنش
۴
علی تراکتوری
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۳
مطمئن باشین کثیف تر از تیم ها استقلال و پرسپولیس پیدا نمیشه دارن پول ملت رو از طریق ها مختلف چپاول میکنن
ضمنا این بازیکنان هم مفتی توی تراکتور بازی نمیکنن فقط مبلغ قراردشون یکم کناره همین
۹
علی تراکتوری
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
ای اسپورت چرت و پرت گفتن هم حدی داره
هیچ بازیکنی مفتی یک پاس هم نمیده
۹
علی
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۸
خداوکیلی خودتون تصمیم بگیرین یک بار گفته میشه این بازیکنان تحریک شدن لان هم میگین مفتی استخدام شده!!!
پس با چی تحریک شدن!!
۷
amir
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
دمت گرم ali
واقعا" حرف حقو گفتی من یکی از همون ها هستم
با مدرک دکترا به زور یک دهم این بی سوادها درآمد دارم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر