فهرست

میهمان ناخوانده در جمع برترین‌ها/ این پدیده‌ی تسخیرناپذیر

آی اسپورت- پرسپولیس فصل گذشته را یادتان هست که با اتکا به نیلسون وسیدجلال و دیگران چگونه از همان هفته‌های اول تا روز آخر عنوان بهترین خط دفاعی رابا اقتدار در اختیار گرفته بود؟ حالا بر خلاف سال گذشته در این فصل هیچ تیمی اقتدار و تداوم لازم را در این زمینه ندارد و عنوان بهترین خط دفاعی لیگ برتر، عنوانی است که در این فصل زیاد دست به دست می‌شود.

زمانی پیکان بهترین خط دفاعی لیگ را داشت و دروازه رحمتی کمتر از دیگر دروازه‌بانان باز شده بود. زمانی هم فولاد خوزستان این عنوان را در اختیار می‌گرفت. اما این هفته هر دو تیم فولاد و پیکان دو بار دروازه خود را باز شده دیدند تا با از دست دادن عنوان بهترین خط دفاعی این عنوان به تیم جدیدی برسد. پیکان و فولاد این هفته گلهای خورده را از 22 به 24 رساندند تا پدیده خراسان که مقابل استقلال دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود با 23گل خورده به شکلی غیرمنتظره عنوان بهترین خط دفاعی را از آن خودش کند.

پدیده با اتکا به مجتبی روشنگر در دروازه و مسعود نظرزاده، ایگور پراهیچ، محمد نژادمهدی، علی فرامرزی و دیگر بازیکنان خط دفاعی‌اش طی 4هفته اخیر فقط یک گل دریافت کرده و تساوی با استقلال سومین تساوی بدون گل این تیم طی 4 بازی اخیر بوده است.

     
آی اسپورت
2015-04-27 12:33:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر