فهرست
سامر آب پاکی را روی دست اروپایی ها ریخت؛ توماس مولر فروشی نیست
سامر آب پاکی را روی دست اروپایی ها ریخت؛ توماس مولر فروشی نیست

سامر آب پاکی را روی دست اروپایی ها ریخت؛ توماس مولر فروشی نیست

آی اسپورت- گل ها و درخشش توماس مولر در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا و ادامه ی این روند گلزنی ها زیر نظر پپ گواردیولا او را در کانون توجهات باشگاه های بزرگ اروپایی از جمله بارسلونا قرار داده است تا برای به خدمت گرفتن مولر، پیشنهاداتی را به باشگاه مونیخی ارائه دهند.

به گزارش اشپورت بیلد، ماتیاس سامر مدیر ورزشی باشگاه بایرن با رد تمامی این پیشنهادات آب پاکی روی دست تمامی رقبای اروپایی ریخت و خطاب به آن ها گفت: توماس مولر بازیکن بایرن است و باشگاه هرگز او را در لیست فروش قرار نمی دهد.

سامر در مورد خبرهای منتشره پیرامون مولر و برخی دیگر از بازیکنان بایرن گفت:" کلیه باشگاه هایی که از لیگ برتر جزیره و یا اسپانیا برای توماس مولر و برخی دیگر از بازیکنان بایرن پیشنهاداتی را مطرح می کنند تمامی آن ها گزاف گویی است و باشگاه بایرن تصمیمی به فروش بازیکن ندارد."

توماس مولر تا سال 2017 با باشگاه بایرن قرارداد دارد او در این فصل، 20 گل برای بایرن به ثمر رسانده و یکی از موثرترین بازیکنان بایرن است. 

سامر در پایان صحبت هایش اضافه می کند:" مولر قلبی به رنگ قرمز و سفید (پیراهن بایرن) در سینه دارد او تنها بخشی از تیم نیست بلکه نماد بایرن است. ما می خواهیم سال های طولانی را با او سپری کنیم بنابراین انتقال او به باشگاهی دیگر امکان پذیر نیست."

     
آی اسپورت
2014-02-26 16:56:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر