فهرست
واکنش عجیب فیروز به اعتراض پژمان: خودم همینطوری ام!
واکنش عجیب فیروز به اعتراض پژمان: خودم همینطوری ام!

واکنش عجیب فیروز به اعتراض پژمان: خودم همینطوری ام!

آی اسپورت- همه مربیان فوتبال، روش خاص خودشان را در برخورد با اعتراض بازیکنان به تعویض شدن دارند. بعضی ها مثل حمید درخشان ترجیح می دهند همه چیز را نادیده بگیرند و طوری رفتار کنند که انگار اصلا هیچ اتفاقی رخ نداده است. بعضی های دیگر نیز سخت ترین برخوردها را برای بازیکنانی در نظر می گیرند که بعد از تعویض شدن، لب و لوچه را کج کرده اند و با ابروهایی در هم رفته، به تعویض معترض شده اند. واکنش فیروز کریمی به این ماجرا اما در نوع خودش منحصر به فرد به نظر می رسد. او در این مورد نیز به سراغ همان راه همیشگی اش رفته است؛ شوخی!

فیروز کریمی در مسابقه دیروز نفت و ملوان، پژمان نوری را اواسط نیمه دوم از زمین بیرون کشید و یکی از بازیکنان جوان تر تیمش را وارد زمین مسابقه کرد. بلافاصله، دوربین ها نوری را شکار کردند که پیراهن ملوان را از تن اش خارج کرده و با عصبانیت به سمت نیمکت می رود. در کنفرانس خبری بعد از مسابقه، خبرنگارها در این مورد از فیروز کریمی سوال کردند و او جواب جالبی برای شان داشت:«خود من هم در بازی های پیشکسوتان موقع تعویض شدن به مربی اعتراض می کنم!».

از آخرین پیروزی ملوان در لیگ برتر، مدت زیادی می گذرد و این تیم 26 امتیازی، فاصله زیادی با منطقه سقوط ندارد. آن ها باید خیلی زود با یک پیروزی، از این وضعیت دشوار جدا شوند. چرا که سقوط، با هیچکس شوخی ندارد، حتی با فیروز کریمی!

     
آی اسپورت
2015-04-27 12:14:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر