فهرست
هدایتی رسما وارد گود شد: پرسپولیس را می‌خرم، 290 میلیارد!
هدایتی رسما وارد گود شد: پرسپولیس را می‌خرم، 290 میلیارد!

هدایتی رسما وارد گود شد: پرسپولیس را می‌خرم، 290 میلیارد!

آی اسپورت - اگر اتفاق خاصی نیفتد، کم کم باید خودمان را برای دیدن پرسپولیس هدایتی آماده کنیم. اولین مالک خصوصی سرخپوشان بعد از انقلاب اسلامی که برای خرید این باشگاه حدود یک دهه تلاش کرد و در مقاطع مختلف مالک تیم‌هایی مثل استیل آذین و ملوان شد. البته پرسپولیس برای هدایتی با باشگاه‌های دیگر فرق دارد. او از اول با نیت خرید پرسپولیس وارد فوتبال شده بود و حالا بیش از هر زمان دیگری به رویایش نزدیک شده است.

هدایتی امروز هشت میلیارد تومان برای شرکت در مزایده پرسپولیس پرداخت کرد و فردا هم پیشنهادش را برای خرید باشگاه می‌دهد. البته پیشنهاد او همین حالا هم مشخص است. هدایتی گفته 290 میلیارد قیمت پایه را برای خرید پرسپولیس پرداخت می‌کند اما حاضر نیست یک ریال هم از این رقم بالاتر برود. با توجه به خرج‌هایی که هدایتی تا امروز برای پرسپولیس کرده، بخش زیادی از این مبلغ با طلب‌های او از باشگاه صاف می‌شود.

بزرگترین نگرانی طرفداران پرسپولیس، سرنوشت بد استیل آذین و ملوان با هدایتی است. دو باشگاهی که قرار بود قطب‌های جدید فوتبال ایران باشند اما زیر دست هدایتی به مرز نابودی رسیدند. شاید علاقه آقای عابر بانک به پرسپولیس، سرنوشت بهتری برای این تیم رقم بزند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-27 12:25:24
نظر دهید

۱ نظر
سعید
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۵۶
استقلال و پرسپولیس نابود شدنتان مبارک!! خصوصی سازی تو ایران با این شرایط و زیر ساخت ها یعنی مرگ تدریجی. واقعا اگه این دوتا تیم مهم بودن سهامشون رو میدادن به بخش صنعتی و نفتی کشور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر