فهرست
حسینی و تیم ملی؛ حرف بزنم جو خراب می‌شود
حسینی و تیم ملی؛ حرف بزنم جو خراب می‌شود

حسینی و تیم ملی؛ حرف بزنم جو خراب می‌شود

آی اسپورت – سید جلال حسینی در اتفاقی غیر منتظره از لیست بازیکنان تیم ملی برای جام جهانی خط خورد و در تهران ماند. او که به همراه پرسپولیس برای شرکت در اردو به کرواسی رفته بود حالا در تهران است. سید جلال امروز با رادیو تهران مصاحبه کرد و درباره وضعیت پرسپولیس و تیم ملی صحبت کرد.

دست و پای‌مان بسته است

اردوی کرواسی یکی از بهترین اردوهایی بود که ما در سال‌های اخیر داشتیم. به شرایط ایده‌آل و خوبی رسیدیم. در شرایط بدنسازی بودیم و در آب و هوای خوب تمرین کردیم. چهار بازی تدارکاتی داشتیم که خوب بود. شرایط پرسپولیس سخت است. قبلا این را گفتم سوء برداشت شد. ما از نیم فصل گذشته نتوانستیم بازیکن بگیریم. بازیکن کم داریم. پرسپولیس دست و پایش بسته است. شرایط پرسپولیس خیلی وحشتناک است. با الدحیلی بازی می کنیم که از تیم ملی قطر هم بهتر است. برانکو ایوانکوویچ هم شرایط سخت تیم را دیده که به بازیکنان جوان بازی می دهد تا آماده بازی شوند.

شرایط سختی داریم

از لحاظ طرفداران درست است که بازیکنان خوبی گرفتیم اما ما باز هم می گوییم شرایط سختی داریم. در سوپرجام هستیم و با الدحیلی بازی داریم که خیلی قوی است. سخت ترین بازی ما مقابل الدحیل است. همه از ما انتظار برد دارند و ما شرایط خیلی سختی داریم. بازیکنان جدید در نیم فصل می توانند اضافه شوند. اما بازی‌های مهم تیم‌مان در نیم فصل اول است. هواداران فریب بقیه مسائل را نخورند. اگر شرایط مالی پرسپولیس را می‌گویند خوب است باید بگویم شرایطمان خیلی بدتر از بقیه است. بدهی‌های مالی داریم. گرشاسبی در حال حل و فصل این مشکلات است. پرسپولیس قسمت مهمی از کارهایش که بازی فوتبال است را باید دنبال کند. آنهایی که می گویند همه مشکلات حل شده است می خواهند خودشان تبرئه شوند. اما آنها را باید حفظ کنیم. در چنین شرایطی سه بازیکن خوبمان را هم از دست دادیم. وضعیت وحید امیری و بیرانوند هم هنوز مشخص نیست. طبیعی است این دو بازیکن با توجه به بازی‌های خود در جام جهانی پیشنهادات خیلی خوب داشته باشند. این موضوع شرایط را برای باشگاه و بازیکن سخت می کند. امیدوارم وقتی مسابقات شروع شد حاشیه نداشته باشیم.

مشکلات در لیگ برتر زیاد است

ما آماده سوپرجام هستیم اما می بینید که درباره برگزاری این دیدار چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. مشکلات لیگ برترمان آنقدر زیاد است که بهتر است در مورد آن صحبت نکنیم. سازمان لیگ فقط دستور می‌دهد باید بازی کرد و کاری به باقی مسائل ندارد. آنها انگار در جریان نیستند. موضوع فقط بازی نکردن استقلال نیست. الان خیلی از تیم‌ها هستند که هنوز ورزشگاه خودشان را مشخص نکرده‌اند اما سازمان لیگ فقط می‌گوید بازی کنید. بازیکنان ایرانی به حق‌شان هرگز نمی‌رسند. به همین خاطر آقایان نشسته‌اند  و کار خودشان را می‌کنند. هیچکس زورش به آقایان نمی‌رسد. کارشان را هم انجام ندهی محروم می‌کنند.

 طاهری هم تلاش زیادی کرد

درباره محرومیت پرسپولیس باید بگویم آقای طاهری هم زحمت کشیدند. من منظورم از اتفاقات اخیر این است که هر مدیری، هر کاری دلش خواسته انجام داده و رفته است. خیلی از مدیران گفته‌اند کسی به ما کاری ندارد. این مشکل فقط هم در پرسپولیس نبوده است و در بقیه باشگاهها هم همینگونه بوده است. شخص آقای طاهری خیلی تلاش کرد. اما مشکلاتی هست که حل نمی‌شود. اینطور نیست که من به عنوان مدیر هرکاری کنم و بعدش هم بگذارم بروم. ما در این شرایط سخت، حدود ۷ بازیکن تیممان جوان هستند. این بازیکنان در بازی های مهم چگونه می خواهند آماده شوند؟!

درباره تیم ملی  حرف بزنم جو خراب می‌شود

در خصوص تیم ملی صحبتی نمی‌کنم ولی از همه مردم که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم. صحبت من بیشتر راجع به افرادی است که قبل از جام‌جهانی معتقد بودند عزم ملی برای موفقیت تیم ملی در جام‌جهانی وجود ندارد. در صورتی که دیدید که چقدر مردم از تیم ملی حمایت کردند. در سخت‌ترین شرایط حامی فوتبال بودند و از همه بازیکنان حمایت کردند. متأسفانه بعضی از مدیران راحت صحبت می‌کنند که بازیکن از تیم ملی خط خورد مگر چه اتفاقی افتاد و از این صحبت‌ها که برای بازیکن بسیار سخت است، متأسفانه نمی‌دانند که یک بازیکن در تیم ملی شاید ۴، ۵ سال زحمت می‌کشد تا به اهدافش برسد به هر حال خط خوردن از لیست تیم ملی کاملاً سلیقه‌ای است و این وظیفه سرمربی تیم ملی است که باید به نظرش احترام گذاشت.، اما مهم این است که یک بازیکن تمام تلاشش را برای موفقیت تیم ملی انجام می‌دهد، نباید خیلی راحت راجع به بازیکنان صحبت کنیم. خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم که اگر صحبت‌هایی را مطرح کنم مطمئناً جو خراب می‌شود. مطمئناً حرفی برای گفتن داریم ولی سعی می‌کنیم ساکت باشیم. مطمئناً اگر بخواهم راجع به مسائلی صحبت کنم باید شرایطش مهیا باشد ولی در حال حاضر هیچ صحبتی نمی‌کنم.

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-07-14 12:23:00
نظر دهید

۳ نظر
اشکان4
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
تا کیروش ایران هست هیچکدومشون جیک نمی زنن
ولی مطمئنم به محض کناره گیری و خروج کیروش از ایران،
زبون تک تکشون باز میشه!
حمید
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
حق حرف زدن در مورد تیم ملی رو نداری چون باندازه بازی کردی ! دیگه بسته .
کامران
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
فسیل شدی آبای پس این جوونا چیکار کنن / برید دنبال سرنوشتتون بگذارید هوای تازه بیاد تا کی و به چه قیمتی باید ماند به جبر زمانه احترام بگذار همشهری ...
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر