فهرست
سوژه روز: لیست مازاد پرسپولیس/ 6 نفر رفته‌اند، 6 نفر می‌روند!
سوژه روز: لیست مازاد پرسپولیس/ 6 نفر رفته‌اند، 6 نفر می‌روند!

سوژه روز: لیست مازاد پرسپولیس/ 6 نفر رفته‌اند، 6 نفر می‌روند!

آی اسپورت- گویا برانکو ایوانکوویچ‌ سرمربی پرسپولیس با نزدیک شدن به ایستگاه آخر لیگ برتر لیست مازاد بازیکنان خود را در اختیار باشگاه قرار داده است، تا تکلیف این سرخپوشان را مدیریت باشگاه مشخص کند. یکی از روزنامه‌ها امروز در تیتر اول خود مدعی شده در این لیست 9 بازیکن ایرانی و 3 بازیکن خارجی حضور دارند.

با توجه به شواهد موجود می‌توان گفت ژوزه تادئو، محمدرضا خانزاده، افشین اسماعیل‌زاده، مهدی دغاغله‏، مهدی جعفرپور،‏ مبین میردورقی‏ شش بازیکنی هستند که قطعا در این لیست حضور خواهند داشت.

محمد عباس‌زاده هم با توجه به وضعیتش در نیم‌فصل دوم بسیار به درب خروجی باشگاه نزدیک است. ضمن این‌که پیام صادقیان دیشب از باشگاه پرسپولیس اخراج شد و معلوم نیست مسئولان باشگاه تمایلی به بخشش و بازگشت او داشته باشند. سوشا مکانی هم به دلیل مشکلات و حاشیه‌های فراوانی که در طول فصل ایجاد کرده ممکن است در لیست خروجی قرار بگیرد.

البته این نکته‌ی مهم را هم نباید از نظر دور داشت که پرسپولیس برای جذب بازیکن جدید در فصل آینده با محدودیت‌هایی روبه‌رو است و اگر تعداد خروجی‌های این تیم از حد نصاب بالاتر باشند موانع قانونی اجازه جایگزین کردن بازیکن به جای آنها را نخواهد داد. هر تیم لیگ برتری فقط می‌تواند 6 بازیکن از لیگ برتر به خدمت بگیرد و 3 بازیکن خارجی هم به این جمع اضافه کند.

بنابراین کادر فنی پرسپولیس باید در تنظیم این لیست سیاه دست به عصا عمل کنند و در نشان دادن کارت قرمز به بازیکنان خود زیاد هم دست به ولخرجی نزنند. با توجه به محدودیت‌هایی که در جذب بازیکن از لیگ برتر وجود دارد، پرسپولیس فقط در صورتی می‌تواند 12 بازیکنش را تغییر داده و تبدیل به احسن کند که پدیده‌های آینده‌داری را از لیگ‌های پایین‌تر کشف کرده و به خدمت بگیرد.

به نظر شما بهترین انتخاب‌ها برای لیست خروجی پرسپولیس شامل چه بازیکنانی است؟ کدام بازیکنان باید پرسپولیس را ترک کنند؟ چه کسانی باید در تیم بمانند؟ این چالش مهم برانکو در روزهای آتی خواهد بود.

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-27 13:19:00
نظر دهید

۲ نظر
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۲۹
علی عسگری و بابک حاتمی هم باید برن. مهرداد کفشگری هم به درد نمیخوره. ولی چاره‌ای نیست، بمونه.
حامد
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۲۸
به نظر من این تیم میشه برا گل محمدی فصل بعد در قرار داد برانکو داومده ک در صورته نتیجه گرفتن می تونه سر مربی فصل بعد بمونه ه مطمینن یحیی میا
لیست خروجی یحیی علی عسکر خانزاده صادقیان تادو دغاغله همامی
و فقط نوروزی عالیشاه نوری بنگر نورمحمدی گابریل اومانا طارمی و عباس زاده می مونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر