فهرست
وقتی مارک پیراهن و شورت پرسپولیس با هم فرق دارد (عکس)
وقتی مارک پیراهن و شورت پرسپولیس با هم فرق دارد (عکس)

وقتی مارک پیراهن و شورت پرسپولیس با هم فرق دارد (عکس)

آی اسپورت- مشکلات مالی به بزرگترین رقیب پرسپولیس تبدیل شده است. وضعیت مالی در باشگاه پرسپولیس بعد از خودداری هدایتی از پرداخت پول بدتر شد و عملاً دیگر هیچ پولی وجود ندارد.شرایط آنقدر بد می‌شود که باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پول هتل پیش از بازی با سایپا هم دچار مشکل می‌شود، شاید اگر سازمان لیگ و کمک مالی این نهاد نبود سرخپوشان باید اردوی قبل از بازی با سایپا را در منزل خودشان برگزار می‌کردند. برگزاری اردوی نصفه و نیمه در هتل استقلال هم مصائب خاص خودش را داشت. به عنوان مثال گفته می‌شود که در اتاق بازیکنان پرسپولیس «میوه»، «آب معدنی» و «کیک میان وعده» وجود نداشته و بازیکنان با هزینه شخصی این اقلام را خریداری کرده‌اند.

حالا اوضاع وقتی بدتر می‌شود که بدانید پرسپولیس در دیدار با سایپا با البسه دو شرکت مختلف وارد میدان شده است. پیراهن بازیکنان پرسپولیس مارک «ماکرون»، شورت ورزشی مارک «آل‌اشپورت» و جوراب ورزشی هم بدون مارک است و البته شاید تولید میدان منیریه! این شرایط و البته کیفیت پایین پیراهن‌ها که به قول برخی از بازیکنان پرسپولیس «پلاستیک خالص» است باعث شد بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با لخویا لباس خود را با بازیکنان حریف قطری عوض نکنند.

سؤال اینجاست که چرا باشگاه پرسپولیس که یکی از پرطرفدارترین باشگاه‌های آسیا است پول تأمین آب معدنی و یک دست لباس کامل را ندارد؟ آیا در شأن باشگاه پرسپولیس است که با دو مارک مختلف در زمین حضور یابد. واقعا با پرسپولیس چه کرده‌اند و چه بر سر این تیم آورده‌اند؟

در عکس بالا تفاوت البسه بازیکنان پرسپولیس در بازی با سایپا را ببیند، عکسی که از سایت باشگاه پرسپولیس برداشته شده است. جالب اینکه روی شورت ورزشی سایر بازیکنان پرسپولیس به صورت «خودجوش» آرم «آل‌اشپورت» پوشانده شده است.

     
آی اسپورت
2015-04-27 13:24:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر