فهرست
گل‌محمدی: داور به راحتی از پنالتی ما گذشت
گل‌محمدی: داور به راحتی از پنالتی ما گذشت

گل‌محمدی: داور به راحتی از پنالتی ما گذشت

آی اسپورت – سرمربی پرسپولیس می‌گوید داور دیدار تیمش با الدحیل به راحتی از خطای پنالتی بازیکن رقیب گذشته و آن را نادیده گرفته است. یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس بعد از شکست تیمش مقابل الدحیل در نشست خبری اظهار کرد: نتیجه دلخواه خودمان را به دست نیاوردیم. متاسفانه نتوانستیم در این دیدار موفق شویم. مشکلاتی در گرفتن نتیجه مطلوب داشتیم از جمله خستگی بازیکنان که در نتیجه آن، بازی با کیفیتی را شاهد نبودیم. این موضوع بی‌ارتباط با فشردگی مسابقات نیست که در هشت روز سه بازی انجام دادیم.

وی ادامه داد: بازی را در شرایطی باختیم که به حریف موقعیت نداده بودیم و سر یک ضربه پنالتی شکست خوردیم. ضمن اینکه فکر می‌کنم داور می‌توانست خطا روی مهاجم ما را پنالتی اعلام کند اما خیلی راحت از این صحنه گذشتند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در وضعیت کنونی فقط باید به فکر ریکاوری و بازی بعد باشیم. بازی سختی با الشارجه داریم و مهم این است که تمرکزمان را حفظ کنیم و مقابل شارجه به پیروزی برسیم.

او درباره موقعیت‌های از دسته رفته تیمش در این دیدار گفت: باید دقت خودمان را بالا می‌بردیم و حداقل، ضربات را محکم‌تر می‌زدیم. متاسفانه موقعیت‌های خیلی خوبی را از دست دادیم. اینکه در بازی به این سنگینی چنین موقعیت‌هایی به دست آوردیم،  واقعا جای خوشحالی دارد اما در هر صورت باید از آن‌ها به خوبی استفاده کنیم.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-09-21 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بیگدلی
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۳:۰۲
این باختم تقصیر داور بود ک
۳
پدرام
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۰:۲۷
جمع کن این بساط رو هر دفعه میگی پنالتی نگرفتن...4سال بود تیم احساسی بازی نمیکرد و منطقی بازی میکرد حتی اگر عقب بود زیر توپ نمیزد...الانم اگه تیم یه خورده سر حاله به خاطر اصول اولیه ای بود که برانکو و کالدرون به بازیکن ها آموزش داده بودن چیزی که مشخصه فلسفه فوتبال ایرانی رو به تیم تزریق کردی که تیم رو نابود کرده...بازیکن انقدر به خودش اجازه میده توپ رو نگهداره که سر پایین توپ ها رو لو میده...3 ضرب آقای گل محمدی 3 ضرب نه اینکه انقدر با توپ ور برن که لو بدن توپ رو...درسته بازیکنای ایرانی خوش تکنیک هستن ولی وقتی در قالب تیمی از تکنیکشون استفاده نکن هیچ فایده ای نداره...حتی مهدی ترابی با اینکه توی تیم کالدرون ملزم به دستورات تاکتیکی بود خیلی بهتر بازی میکرد...نسبت به خیلی از مربی های ایرانی بهتری ولی خواهشا خواهشا یکم بیشتر کار کن...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر