فهرست
جزئیات مشاجره بنگر و قلعه‌نویی در رختکن
جزئیات مشاجره بنگر و قلعه‌نویی در رختکن

جزئیات مشاجره بنگر و قلعه‌نویی در رختکن

آی اسپورت - اختلافاتی که در پایان دیدار روز گذشته پرسپولیس و تراکتورسازی میان سرمربی تیم تبریزی و محسن بنگر کاپیتان تراکتورسازی به وجود آمد ریشه در مسایل دیگری دارد. داستان این ختلاف به بازی چند روز قبل تراکتورسازی و شهرداری بر می‌گردد. امیر قلعه‌نویی که قصد داشت تیمش را بدون نفرات مصدوم و محروم خود در بازی تدارکاتی مقابل شهرداری محک بزند در آن مسابقه از بنگر در پست مدافع آخر استفاده کرد. بازیکن باتجربه تراکتورسازی در آن بازی (5 روز پیش از دیدار با پرسپولیس)عملکرد ضعیف و دور از انتظاری را به نمایش گذاشت تا کار به برگزاری یک جلسه فوری در رختکن بکشد.

در پایان آن بازی قلعه نویی در رختکن و در جلسه‌ای دو نفره خطاب به بنگر می‌گوید: «آقای بنگر شما ذره ذره آبرو جمع کرده‌ای و با این شرایطی که از نظر مصدومیت کمر و وضعیت بدنی داری بخاطر شان خودت از فوتبال خداحافظی کن! من به فکر آبروی خودت هستم.» بنگر نیز در پاسخ به قلعه‌نویی می‌گوید: «امیر خان من یکسال به دنبال این بازی بودم. با آبروی من بازی نکن و بگذار به زمین بروم و جلوی اینها بازی کنم. آماده هستم و به من فرصت بده.» قلعه‌نویی سپس می‌گوید: «تو با این وضعیت بدنی نمی توانی ادامه بدهی!»

مدافع باتجربه در ادامه بار دیگر خواسته خود را مطرح می کند و می گوید: «شما من را به زمین بفرست. مطمئن باش از شرمندگی شما در می آیم و بهترین بازی‌ام را انجام می دهم.» قلعه نویی که می‌دانست تمام اعضای کادر فنی‌اش با بازی کردن بنگر به شدت مخالف هستند خطاب به این بازیکن می‌گوید: «اصول مربیگری به من می گوید این کار را نکنم اما اینجا بحث معرفتی است و من هم همیشه اخلاقیات برایم مهمتر بوده. باز هم می‌گویم که بهتر است خداحافظی کنی اما بخاطر انگیزه‌ای که داری در ترکیب قرارت می‌دهم.»

داستان پیش می رود و حتی ظهر روز مسابقه امیر قلعه نویی ایرانپوریان را صدا می زند و از او می خواهد بازوبند کاپیتانی را به بنگر بدهد. بازی شروع می شود و تراکتورسازی به آن شکل شکست می خورد و امیر قلعه نویی که از عملکرد محسن بنگر به شدت ناراحت بوده در رختکن به او می گوید: «این بود بهترین بازی‌ات؟ پدر تیم را درآوردی امروز!» در این لحظه بنگر چهره ای متفاوت به خود می گیرد و می گوید: «فقط من مقصر بودم؟» اشاره این بازیکن به تقصیرات دیگر بازیکنان سبب ناراحتی شدید قلعه نویی می شود و می گوید: «تو بازیکن با این همه تجربه توپ را در زمین دیگران می اندازی و جوانترها را مقصر می دانی؟» بحث بالا می گیرد و سپس قلعه نویی دستور به منع حضور بنگر در تمرینات می دهد.

 

کاپ

۳ ۶  
آی اسپورت
2017-02-06 11:50:00
نظر دهید

۶ نظر
شایان
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۳
همیشه این سوال برام مطرح بوده که این طور جزییاتی رو دقیقا کی فاش میکنه؟ به خصوص گفتگو های دو نفره رو با این جزییات؟! تخیل درش چند درصد نقش داره؟؟!!
برزو گوزو
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۶
کمتر بزن کیسه اسپورت این فوه تخیل و شبها کمتر استفاده کن پسرم به عنوان پدرت میگم
۳ ۱
cfz
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
اخه بروز گوو تو که هیچی حالیت نیس چرا الکی حرف میزنی اون پایین ببین نوشته کاپ یعنی منبع اش کاپه کاپ

وقت ندارم اما دلم می خواست جواب خیلی از نظرهای ای اسپرت رو که یک سری از گستاخ ترین آدم های ایران نظر و کامنت میزارم بدم من تو مردمی هستیم که گنج از رنج می سازیم * به این تاریخ خورشیدی به این فرهنگ می نازیم
باید تاسف خورد با چنین مردمی زنگی می کنیم واله اگه نقطه صفر مرزی بودی هر چی ناسزا بود نثار این دولت ملت می کردی اما ما توی مراممون نیست
۱
22
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۲
يادم به ماجراهاي صحراي كربلا افتاد كه رو منبر تعريف مي كنن
۵
a
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
تف به شرف اونایی که نوشتن امیر فحش داده!! نمیدونم اینا روز قیامت چی می خوان جواب امیرو بدن!!! یه تیم زپرتی ارزش اینونداره آخرتتون رو بفروشین!! قلمهای عمروعاصی که امیر میگه همین بی همه چیزان که یه بحث درون تیمی رو بزرگ کردن در حد فحش کاری!! خدا جوابتون رو بده انشالله
۳
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
بنگر بازیکن با تعصبی بوده برای ما تبریزی ها. پرسپولیس هم قوی تر از ما بوده و هست و تیم ما رو به اتیش کشید و به قلعه نویی درس فوتبال داد. مقصر اصلی این شکست تراکتور و سوراختور شدنمون مدیر عامل بی عرضه اقای کفتار لو هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر